Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Benneteket mi fogott meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket mi fogott meg a parotokban?

Figyelt kérdés
:)
2009. aug. 25. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a tekintete...amint rám názett(még nem ismertük egymást), tudtam, hogy Ő az igazi
2009. aug. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy... úgy mindene... a vagány kiszakadt farmerja, a fehér trikója, az izmos karja, a barna bőre, a fehér fogai, a világító kék szeme... mikor rám mosolygott, abban a percben elvesztem.. és ennek már 2 éve :) L/22
2009. aug. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem a jelleme. Külsőre elsőre nem tetszett különösebben, bár azóta sokat változott, előnyére :) A humora, a játékossága, elevensége tetszik nagyon :) 15 évesen kezdtünk járni, szóval gyerekszerelemnek nevezhető :D aztán egy év szünet volt, de azóta újra magához csábított ;) L/19
2009. aug. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a nagy,kopsz,kigyúrt macim adta a keményet,de egy adott pillanatban,mikor kettesben voltunk, ha megütögettem pl (viccből) olyan lett,mint egy 2 éves,és ne bántsál! és olyan szépen nézett rám...meg ahogy hozzámbújt, és elkezdte mondani,hogy mackónak nagyon tetszel,szeretné ha a nősténye lennél,és együtt lennénk macibarlangban. Ez haláli volt. :)
2009. aug. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész lénye, a belseje, a lelke, és egyáltalán hogy ilyen igaz és jó ember.
2009. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem is tudom, tudtam hogy ő kell megérzés. pedig utáltam a szőkehajú kék szemű pasikat,mert nyálasnak tartottam,inkább a b.haj, b.szem jött be.nem is tetszett,csak kellett és kész:)2. találkozásunkkor jöttem rá,3.ra meg összejöttünk (csak csók)

ennek már 3éve :) és ő is igy volt velem csak én beis jöttem neki. Az volt a furcsa h nem érdekel h hogy néz ki, mameg már ő nekem a legjobb pasi a földön,ezt teszi a szerelem:)

2009. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször a külseje, mikor először találkoztunk... A kék szeme, gyönyörű barna bőre, naaagy mellkasa :)) Izmos karok... A haja... Mindene :) Az egész kisugárzása egy magabiztos pasiról árulkodott...

Aztán beszélgetni kezdtünk... És rájöttem, hogy nem az a beképzelt valaki, amitől féltem, hanem egy érzékeny lelkű, kicsit félénk srác :) Nagyon szeretem, hogy ilyen :)

2009. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Először a külseje (arc, haj, mosoly, karkötők, szép bőr és kézfej, vastag alkar, ötlözködés) aztán ahogy kicsit megismertem nagyon tetszett a stílusa is. Igazi kis piszkálódós idétlen alak, de eszméletlen humorosan csinálja. Igazi gyagya :D
2009. aug. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Mi interneten ismerkedtünk meg, szóval engem először az fogott meg hogy mindenben tudott tanácsot adni és nem untatta amit mondta és persze fordítva is igaz, amikor találkoztunk akkor meg az egész megjelenése, olyan olaszos az és Drágám. Meg persze a boci szemei és a jó humora meg hogy együtt nagyon "hülyék" vagyunk.
2009. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!