Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak olyan ex feleségek/férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ex feleségek/férjek, akik jóban vannak "úgy" is az ex-ükkel?

Figyelt kérdés
Annak ellenére,hogy valamelyiküknek már van másik kapcsolata,esetleg mindkettőjüknek?

2012. okt. 8. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az exem hűtlen típus. Mindkettőnknek van új párja.

Ha nem tisztelném ennyire a mostani páromat, lehet hogy ágybabújnék az exemmel...mert a szex jó volt vele...és hogy fájdalmat okozzak a jelenlegi kedvesének.

2012. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Van ilyen, és a konkrét személyre vanatkoztatva -az előzmények ismeretében - szánalom.
2012. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nálam volt olyan, bartátom, akivel szakítás után volt szex. Tartott egy darabig. Úgy gondolom a megszokás miatt volt, mert hiányzott valami az új kacsolatból. Még ha nem is volt jó a szex, az az érintés vagy mozdulat. Ez már régebben volt. Ez nem most volt már. De megismétlődött mással is. Ez egy olyan kötődés, amiről azt gondoljuk nem olyan nagy bűn, hisz előtte együtt voltunk. A volt férjem amikor megismertem mellettem összejárt az exével.Ezt később tudtam csak meg. Valahol megértettem.Mi pont akkor ismerkedtünk meg amikor szakítottak, tudom szörnyen hangzik.
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!