Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a feleségek öltöztet...

Általában a feleségek öltöztetik a férjüket? Tehát ők választják ki a ruhákat a férj számára? Esetleg úgy, hogy ott sincs a boltban? Ehhez mit szólnak a férjek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, baromira utálom a boltokat, és vásárolni, így tudok örülni karácsonyra az 1000. pólónak is. Bár kétségtelen, hogy hordok belőle 4-et, az is már tiszta kopott.De mivel férfi vagyok, teszek a divatra.
2012. jún. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

De miért nem hordod a többit? Azért mert nem tetszik?

Mert ha igen a válasz, akkor felesleges úgy vásárolni, hogy te nem vagy ott a boltban.

2012. jún. 27. 16:24
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az én Párom van olyan önálló, hogy el tudja dönteni, mi tetszik neki, jó izlése van, ő szokott magának vásárolni, ez praktikusabb, mivel így fel is tudja rögtön próbálni és látja, hogy kényelmes-e. Van, hogy veszek neki 1-1 pólót, de alapvetően ő vásárolja magának a ruhát.
2012. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Pont hétvégén volt hogy a párom nyígott, hogy nincs rendes nadrágja. Mondom neki menjen és vegyen. Nem lakunk együtt, ő nagyvárosban lakik, lenne ideje bőven. Én falun vagyok, nem tudok neki venni, együtt meg sose vagyunk a városba. Mondta hogy nincs ideje, és különben is nem tudja hogy kell nacit venni. Röhögnöm kellett rajta, hogy lehet ilyen tehetetlen. Igaz, hogy én ebben spiller vagyok, ha 3 nadrágot leakasztok a boltban legalább kettő jó rá. Mondtam neki mi lenne ha nem lenne nője, azt az egy gatyát hordaná amig le nem rohad róla? Az előző férjem mindig tudta mit akar felvenni és megvenni, ezért ez nagyon fura nekem. Bár inkább mulatságos. Oda még nem jutottam el hogy nélküle vegyek neki nadrágot, de lehet hogy egyszer bekövetkezik az is. Szóval én öltöztetem a pasimat. Viszont ha könyvet, zenét vagy filmet kell venni abban ő a legjobb. Munkamegosztás.
2012. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

én csak tanácsot adok neki. elmegyünk pl tescoba, nézegetjük a gúnyákat, valamire rábeszélem, valamiről lebeszélem.

soha nem vettem még neki semmilyen ruhát.

ő vett nekem párszor néhány cuccot, de őszinte leszek, nem örömömben sírtam, mikor megkaptam :D ezek inkább figyelmességek a részéről, néha megpróbálom őket hordani legalább itthon :)


a mamám gyakran vett a papának pizsamát, inget, de neki tényleg kellett, mert sztem utált vásárolni, és ideje se nagyon lett volna rá. sőt, minden reggel ki volt készítve neki az aznapi ing, nadrág :) ha nem így lett volna, simán felvesz valami botrányosan ízléstelen cuccot. amúgy a papám nagyon is önálló, kiválóan dolgozó ember volt, de a divathoz egy cseppet sem konyított :D


ja, meg volt egy barátom. neki sem volt sok stílusérzéke, szerencsére akármit vettem neki jobban állt mint amit otthon a szekrényben találhatott volna. vígan hordta mindet, én pedig örültem, h csinos az emberem :D

2012. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Ciki lenne ha nekem kellene vásárolni a párom helyett. Még a saját méreteim sem tudom... :)
2012. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy vásárolok hogy a férjem nincs ott.Tudom mi az ami tetszene neki,fejből tudom az összes méretét,cipőt vagy én vagy az apja veszi neki.Előttem az anyja vásárolt,vagy a párom attól függ.
2012. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindketten imádunk vásárolni, így gyakori hétvégi program, hogy elmegyünk "plázázni". Ebben benne van a vásárlás, ebédelünk valamelyik étteremben, és később beülünk mozizni. Őt nagyon érdekli a divat és amúgy is nagyon ügyel a külsejére, edzőterembe jár, hetente fodrászhoz, folyamatosan borotválkozik, parfümje nagyjából 15 üveg van. Én nem is mernék venni neki semmit, mert bár ismerem az ízlését, félnék, hogy mellélövök. Inkább elmegyünk együtt és segítünk egymásnak a választásban, ha valami nem tetszik a másikon, vagy nem áll jól neki, akkor nem engedjük megvenni. Az ismerőseim körében ez szinte mindenkinél így megy, így nekem eszembe sem jutott volna feltenni ezt a kérdést, itt inkább az a gyakori, hogy együtt járnak vásárolni a párok. A szüleimnél is ezt láttam. Kislány és kamaszlány koromban hármasban mentünk vásárolni, olyankor én is kaptam ruhákat, anyukám és apukám is egyaránt vásárolt magának.
2012. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutna ilyesmi, épp elég a magam ruhatárát rendben tartani, az övét oldja meg ő :D

Kisgyerekként is utáltam már, ha anya készítette ki a ruhámat, akkor meg hogy nézne ki, hogy egy felnőtt férfit én öltöztetek?

Nálunk a mosást is ki-ki a maga részéről megoldja, mert nincs kedvem folyton a párosíthatatlan zoknijaival vesződni, meg könyörögni, hogy ugyan drágám, hadd mossam már ki a pólódat stb. Ez így mindkettőnknek tökéletes megoldás. Csak a vasalást csinálom meg helyette, de azért sem könyörgök, szóval ha valami rejtett zugba bedugja a gyűrött ingét, mondván, hogy még ráér, és aznap reggel szól, amikor már kellene kimosva/vasalva, akkor megszívta :D

2012. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nadrágon és cipőn kivül mindent vettem már ugy neki hogy nem volt ott,tudom mik állnak jól neki,tudom a méretét,még nem tévedtem.

De ha együtt vásárolunk,akkor is én vagyok a döntő hogy jól áll-e vagy sem,ugyhogy azt is vehetnék ha a méretbn biztos lennék.

Nem szeret vásárolni,igy örül ennek.

2012. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!