Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas is van ugy h szules utan...

Melinda 88 kérdése:

Mas is van ugy h szules utan a parjaval tobbet veszekszenek mint azelott? Vagy csak en erzem ugy h elhanyagol, sokkal tobbszor megsert es kozben azt erzem h elvalnek legszivesebben, de meg is szeretem

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
kikerültél a szüléssel egy orbitális hormonbombából, és a szülés amugy is minden téren nehéz, plusz ott a pici, aki még nélkületek magatehetetlen stb. Légy türelmes magaddal és a pároddal is.
2012. jún. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem azt erzem h ronda lennek m sokkal tobbet szeretkezunk mint azelott es jobbbakat,inkabb agresszivebb ugy erzem mintha a cseledje lennek es nem a felesege
2012. jún. 17. 22:03
 3/10 A kérdező kommentje:
amugy a szulikkel 1 udvaron vagyunk es nagyon zavar h mindig az anyujat vedi meg es nam engem,ez mi?en kellene legyek az elso,nincs tesolya es az annya nagyon magahoz lancolta
2012. jún. 17. 22:09
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem de most komolyan hány éves vagy? jól sejtem 23? Ez egy általános jelenség: A gyerek után a pali felveszi a családfő szerepet és elkezdi kiosztani az ukászt. ez a KLASSZIKUS CSALÁDMODELL. Igen, kvázi a cselédje lettél. Moss ki csináld meg a kaját mér ez a kaja mér nem oylan íze van (ha ez még nincs akkor majd lesz). Legyél domináns, oszd le hogy miaf@szt parancsolgatsz csináld meg te. Más lehetőséged nincs.


Ez már kielégítőbb válasz?


25/F

2012. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én is ezt éreztem sokszor, szerencsére elmúlt. Bele kell rázódnotok mindenbe, ki kell alakulnia a babás életeteknek. Neked most a pici a legfontosabb, minden idegszáladdal rá koncentrálsz. Természetes, hogy közben te is törődésre vágysz és mindenre érzékenyebben reagálsz.

Közben a férjednek is új a helyzet, sokszor talán nem is tudja miben és hogyan segítsen. Ha elmondod neki, vagy rávezeted miben tud hasznos lenni a baba körül, akkor neki is könnyebb lesz. Nálunk ez vált be.

2012. jún. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen 23 vagyok,en mar elkuldtem minden fele de hiaba m megse lovi,azt mondja ha nem tetszik mennyek haza,na meg a mindennapi sor a melo utan az agyamra megy,mar nemtudom h kezeljem a helyzetet
2012. jún. 17. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyönyörű, ha már az a válasza, hogy akkor menjél haza. Ilyen esetben fognám a motyómat és a gyerekem, és pontosan ezt tenném. Mit képzel, legyél hálás, hogy ilyen "szerető közegben" élsz, vagy mi?
2012. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen beszólása után én már szevaszt intettem volna neki.

Mondjuk én nem is vagyok az a típus, akinek lehet parancsolgatni.:D

2012. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is egy ilyen beszólása lenne, és lelépnék. Amikor legközelebb ezt mondja pakolj össze, tök mindegy hogy könyörög, és lépj le egy pár napra. Aztán ha észhez tért, menj haza.
2012. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen helyzet, de azért ha már te is mozoghatsz, akkor javulni fog. Legyen önálló hobbid, vagy sport, ahova kimozdulhatsz. Ha más nincs, járj el esténként futni, aerobicozni vagy bármi. Legjobb, ha társaságba tudsz menni. Aztán próbálj meg külön kasszán lenni (nálunk az a gond, hogy neki utalják a pénzt... de szerintem amint lesz külön kassza, ez is nyugisabb rész lesz.)

Naponta legyen pár perced magadra, amig pl. megiszol egy kávét. Gondolj arra, hogy van egy babád, ez a legfontosabb!:):):)

2012. jún. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!