Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekszenek azok...

Miért veszekszenek azok akikkel el kötelezted magad?

Figyelt kérdés

Sokszor veszekednek, panaszkodnak, kiabálnak egymással azok aki valamikor össze kötötték életüket. Mikor veszekszik az ember, mikor nem nézi már embernek a másikat, mikor kiabálunk egymással?

Miért váli egy férfi nem is alkoholistává, de több évig tartó házasság alatt el kezd iszogatni. Rosszabbik ha félrelép. Vanegy ismerősöm, nagyon buta. Már idősebb nő , aki el vált. Panaszkodott, hogy a volt férje ivott. Meg kérdeztem , akkor is ivott-e amikor el vett, válasz igen. Na látod meg érdemled, ne sírj. De mi van akkor amikor egy férj jó pár év házasság után nyúl a pohárhoz, addig nem veszekedett, nem is ivott, sőtt anti volt.

Szerintetek.


2012. jan. 29. 06:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a napi stressz a bűnös. Azért más még járni valakivel, folyamatosan jó programokat szervezve eltölteni az időt és más együtt élni vele huzamosabb ideig, amikor kettőtök feladata fenntartani a lakást, fáradtan hazaesni, otthon háztartást vezetni, gyereket nevelni stb. Sokkal több a stressz, ami miatt az emberek türelmetlenebbek, hamarabb ugranak. Sok olyan dolog is van, amiben egy darabig nyelnek, talán ők is úgy gondolják, nem nagy ügy, de azért idegesíti őket a másik viselkedésében. Aztán egy idő után robban. Az ivás is gondolom a stressz levezetésére szolgálna, bár szerencsére ilyenben nem volt részem, sem én, sem a környezetem által.
2012. jan. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, de a hétköznapok gondjait lehet kezelni. Ez az élet vele járója. Nekem nem nehéz kezelni. Föl fogás kérdése minden. Nekem a gond okozókat nehéz kezelnem.Ami rajtam múlik azzal nincs gond, amit mások rontanak el azzal igen és engem is érint.
2012. jan. 29. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy különbözőek vagyunk, ezért lehet, hogy rád igaz, hogy tudod kezelni a stresszhelyzeteket, de nem mindenkire az. Illetve még egy dolog. Minden ember más, minden élethelyzet más, vannak könnyebb és nehezebb sorsok. Nem tudom a tiéd milyen, de ha nagyon nehéz lenne a helyzeted valamilyen szempontból, nem biztos, hogy tudnád kezelni. Tehát embere és helyzete válogatja. Persze nem mondom, biztosan vannak olyanok, akiknek kevés a kitartásuk, akaraterejük valamiben. Én pl. türelmetlen típus vagyok, hamar felkapom a vizet.
2012. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az igekötőket írd egybe az igével( összekötötték, elkezd, elvált, megkérdeztem, elvett, megérdemled). Nagyon idegesítő így az írásod és autómatikusan tudatlannak tűnsz.
2012. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!