Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Általában a feleségek öltöztet...

Általában a feleségek öltöztetik a férjüket? Tehát ők választják ki a ruhákat a férj számára? Esetleg úgy, hogy ott sincs a boltban? Ehhez mit szólnak a férjek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 16:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mivel a felesége vagyok, ismerem a stílusát, ideje pedig nincs vásárolgatni, így mindent én szerzek be, ha kéri, ha nem, és minden darabnak nagyon örül. Egyszer volt kivétel, hogy nem vásároltam, de az is csak azért volt, mert öltönyt nem mertem neki venni, amikor kellett. Nincs ebben semmi rossz, nem megterhelő.
2012. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ő dönti el, tanácsot szoktam neki adni. Nem vagyok én stylist, 3 lányomat öltöztettem elég sokáig. :D Mivel általában együtt megyünk vásárolni, ha ruhát vesz kikéri a véleményem. De a családban mindenki tudja, felesleges neki ajándékba ruhát venni, mert lehet, hogy nem tetszik vagy valami egyéb oka van. Amúgy nálunk ruhát nem is szokás adni, mert felesleges ha úgy sem hordaná az illető. Nálunk az ajándék a felnőttek körében kimerül egy bonbon/bor/már ital formájában. Gyerekeknél a játék/csoki/édesség/pénz formában. A félreértések elkerülése végett, parfümöt/arcszeszt sem veszünk a másiknak.
2012. jún. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mikor összekerültem a párommal elég toprongyos volt, náluk nem volt szokás öltözködni, egy nadrág meg 3 póló.

Én elkezdtem öltöztetni, mára egy oltári jó pasi. Nélkülem sosem vásárol, én jó szemmel választom ki, hogy mi lenne jó rá és olyat nem engedek neki megvenni, ami nekem nem tetszik. Én sem veszek fel olyat, ami neki nem tetszik. Magamnak is sokszor vásárolok vele, jó a kontroll.

Aztán hogy a meglévő cuccait hogyan kombinálja már nem én mondom meg, max kérdez, hogy szerintem ez jó-e. Mondjuk nekem jó ízlésem van, szívesen öltöztetem.

2012. jún. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden reggel férjem megkérdezi, hogy ahhoz a nadrághoz melyik inget vegye fel, vagy ha megy tárgyalni, mit vegyen fel. :)
2012. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
40%
Úristen...ennyire nincs egy faszinak izlése??? Jesszuussss
2012. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Látom kedves 68%-os imádod a faszi szót használni és valami hatalmas trauma érhetett a férfiakkal kapcsolatban, ha több kérdésnél is linknek, szánalmasnak, trógernek nevezed őket, de a kérdésre sehol nem válaszolsz, csak a férfiakat degradálod. Ez a saját intelligenciádat mutatja be. (Még mielőtt megszólnál, hogy ez sem a kérdésre volt válasz, én már az előző oldalon válaszoltam.)
2012. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!