Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott felesegek baratnők...

Eltartott felesegek baratnők nektek mennyi pénzt ad a férjetek egy hónapban és mennyit tesztek félre mennyit költötök el magatokra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Valakinek nagyon nem tetszettek a válaszok...
2013. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Mi ebben a provokáció? Ez: "Felhaborito hogy nemely pasik igy kihasznaljak a fiatal naiv lánykákat pedig nekük kéne fizetniük keresni a kegyeitek mindent megvanni ajandekokkal halmozni.örülhetne hogy vele vagy"
2013. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen, pontosan ahogy az előző is írja.
2013. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
97%

Mikor én voltam munkanélküli, hazaadtam a segélyemet, igaz kicsit többet kellett így fizetnie, de most éppen Ő a munkanélküli és én dolgozom, szóval egyszer fent egyszer lent... Szóval ezen nincs fennakadás.

25/N

2013. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Hát de ez így van sajnos kihasznaljak a fiatal lánykakat némely pasik. Miert nem örülniük kellene hogy egyaltalan velük van a lányka? A lánykák meg nem érzik az értéküket nincs önbecsülésük sajnos nem egy ilyet ismerek. Még olyat is hallottam hogy talalkozik egy pasival 1. Randi egy nyamvadt teat isznak es annak is a felet fizeti a lanyka. Meg a mozinak stb.
2013. dec. 1. 13:02
 16/30 A kérdező kommentje:
Ezek a ferfiak ingyen mosonót ingyen agyast ingyen szolgat tartanak de inkabb szoritkozzunk a kerdesre
2013. dec. 1. 13:03
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
Annyit még megjegyzek, hogy igen, igazad van vannak ilyen férfiak, de erről csak és kizárólag a lányka tehet, mert hagyja magát kihasználni. Ha nincs ennyi esze, hogy nem megy bele ilyen kapcsolatba, akkor nem a pasit kell gonosznak titulálni, hanem a lányka bizony ostoba.
2013. dec. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 theBarbi válasza:
86%

Angliában élünk, ő sokkal sokkal jobban keres mint én, de közös számlánk van annyit költök amennyit szeretnék, nem kéri számon...

Viszont arra megkért hogy mivel nekem kevesebb a munkaidőm mindig én intezzem a bevásárlást, és a főzést... 18/L

2013. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
70%
Szerintem ha egy nőnek van lehetősége dolgozni menni és nincs gyerek otthon akire vigyázni kell, akkor igenis ő is menjen dolgozni! Az emberek többsége nem a fáról szedi a pénzt, és az meg egyértelmű, hogy ha ketten keresnek, kétszer annyit tudnak félretenni, megoszlanak a számlák, többet tudunk magunkra költeni.
2013. dec. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként olyanról halottál már hogy szerelem,egymást iránti tisztelet,közös munka és jövőkép amiért közösen kéne tenni?!?!?!

Valamelyik ismerős?:)

2013. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!