Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltartott felesegek baratnők...

Eltartott felesegek baratnők nektek mennyi pénzt ad a férjetek egy hónapban és mennyit tesztek félre mennyit költötök el magatokra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 11:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
83%

az az egy gond, hogy senki nem kérdezte, hogy menjen-e valaki dolgozni, vagy sem..

vannak akik nem jókedvükből eltartottak..., és csak átmenetileg élnek így...



Magamra kb 2000 ft-ot költök átlagosan havonta, van hogy semmit, van, hogy többet..


A pénzt együtt kezeljük, így nem ad semennyit a férjem, nem szól, akármennyit is költök, de nem is költekezek feleslegesen.

Volt helyzet, amikor én tartottam el a férjemet, jóban, rosszban együtt:))


(Átmenetileg vagyok " eltartott", habár ez nem volt kérdés)

2013. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
79%

" Miert nem örülniük kellene hogy egyaltalan velük van a lányka? A lánykák meg nem érzik az értéküket nincs önbecsülésük sajnos nem egy ilyet ismerek."


Az a baj, hogy te meg másik 10 nő értékét is érzed magadban. Végülis minden férfi álma, hogy fizethesse valami ostoba szobacica szolizását és körmösét. Ugyanis nem hiszem, hogy te valamit is csinálnál otthon. A hívom a szobalányt pedig nem számít... Azért mert lyuk van a lábad között nem kell túlértékelni magad. Másnak is van.

2013. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy kevered a szezont a fazonnal? Nem lehet, hogy te egy konzum lány vagy egoista vagy? Hány éves vagy, hogy így állsz a dolgokhoz, mi fán teremtél? Szereted te azt akivel vagy? Hogy működik az élet egy ilyen lánynál?
2013. dec. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
74%
Mintha valami állom nő lennél akit örüljön férfi,hogy eltarthat. Az is egy szerencsétlen anyuci pici fia lehet aki a te férjed.
2013. dec. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Minden pénz hozzám jön, függetlenül attól, hogy a férjem dolgozik. Jó...én is melózom, de csak itthonról és az nem biztosít rendszeres jövedelmet. Ettől függetlenül én kezelem a kasszát. Magamra csak úgy nem költök. Nem járok szoliba, fodrászhoz, műkörmöshöz sem...sőt, vásárolgatni sem szeretek. Itthon vagyok, főzök, mosok...lakást csinosítok...emellett vannak melóim néha és kész. Jól érzem magam így, de jobban örülnék, ha rendszeres lenne az én bevételi forrásom is. 29/nő
2013. dec. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%

#24

Ott a pont! Az ilyen lányokat cserélik le mindig egy fiatalabbra, méghozzá úgy, hogy a pasi vissza sem néz. Aztán miből fogsz megélni 0 munkatapasztalattal, mert ha a férjed nevén van minden (vagy nem férjed) előbb-utóbb pórul jársz.

2013. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező (#15) soha senkit nem tartooam el, és soha senkit nem tartanék el pusztán azon az alapon, hogy nő, ugyanis nem a bank vagyok, és nem a mecénás, se a szponzor... aki ezt várná el, aki "Miert nem örülniük kellene hogy egyaltalan velük van a lányka?" - annak télak van, találok magamnak normális párt, akivel azért vagyunk együtt, mert egymással akarunk lenni, nem vagyok prostituáltra szorulva.

Na, ehhez képest a párommal nyilván eltartjuk EGYMÁST, ha úgy adódik, mert erről szól a jóban és rosszban...

2013. dec. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért remélem annyi eszed van, hogy a férjeddel fizettetsz magadnak magánnyugdíjpénztárt!
2013. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Én azt vallom bár van kapcsolatom együtt élünk h egy nőnek igenis legyen saját egzisztenciaja jövő képe kereste karrierje ugyanúgy igenis építse dél magát s ne a férfire támaszkodjon nem az ókorban élünk.persze én is megtehetnem h a drága párom eltartson finanszírozza koltsegeimet de nem akarom meglenni elsősorban magam miatt.egyszerűen nem érezném magam jól ha nincs saját pénzem egzisztenciam.egy igazi erős nő férfi nélkül is tud s kell is boldogulni s őszinte legyek a férfiak is többre tartják az ilyen nőket.ha azt akarnám h kitartson vagy férfi pénzéből éljek elmegyek prostitúaltnak. A férfi nem azért van h kitartsa a kedves párját hanem hogy a társa legyen egy nőnek a mindennapokban minden téren.ha egy nő úgy érzi h az anyagi juttatás fejében kell őt értékelni azt javaslom húzzon el s éljen a testéből. Bár ehhez elég csinosnak is kell lenni s igen létezik megélhetési anyuka is szánalmas közbe saját egzisztencia sehol érdekes ezen nők azon nem gondolkodnak el h mi lesz ha a pali lelep? Vagy egy gyerek komoly ok rá h nem történik ez meg? A férfi nem életbiztosítás kedves hölgy társak.34/n
2017. ápr. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja és bocs a helyesirasert telorol nyomtam.
2017. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!