Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok válóok lenne, ha a...

Nálatok válóok lenne, ha a férjetek nem akarna veletek aludni?

Figyelt kérdés
Kis időre valóban külön szobában voltunk, de nekem ez így nemjó és vissza akartam menni a közös hálószobába, de azt mondja neki így jobb. Nagyon sz.r érzés, kb olyan mintha nem is lennék férjnél. Nem is egy bújós, szóval nagyon magányos vagyok mellette. Én komplikálom túl? Fárasztó a munkája az igaz, de ha egyedül jobb neki akkor én minek vagyok?
2014. febr. 12. 16:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
81%

Nálam nem lenne válóok. Aludni! én is egyedül szeretek. Ha alszol, úgy se érzékeled, hogy van-e melletted valaki, vagy nincs. Én pl. forgolódom össze vissza, elterpeszkedek, éjszaka van hogy többször is felébredek, ki kell mennem, stb.

De mondom, kizárólag csak aludni, közös tv-zés ágyban, összebújás, meg egyebek, az alap...:P

2014. febr. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Nekem nem lenne az, hiszen most is külön alszunk a párommal (akivel hosszabb távú kapcsolatban élek egy átlagos házasságnál). Mi nagyon mások vagyunk ebben, másban viszont nem, mindketten bújósak vagyunk, úgyhogy ölelés és puszihalom van rendesen :D

De a Te eseted, ugye, más. Megértem, ha sért, hogy neki jobb külön, mint Veled, a bújósság hiánya is rossz lehet. De keveset tudunk, én kipuhatolnám, hogy mégis miben más, miért jobb úgy neki... Hátha érthető az ok. A magányosság érzetét nem tudom, hogyan lehet kezelni, írtam, mi teljesen kompatibilisek vagyunk bújósságban, plusz hülyéskedésben, sokszor együtt főzünk és sok dolgot együtt csinálunk. Az utolsó mondatod arra utal, hogy a különlét nem korlátozódik az éjszakára... Ha valóban nem vagytok együtt valami sokat, akkor megértem, hogy felmerül Benned a kérdés, minek is vagytok együtt, ha igazából nem vagytok együtt...

Meg kéne beszélnetek a dolgot, hátha tisztázódna ez-az...

2014. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
nálam nem ..De meg kell kérdezni mi a problem :)
2014. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is a kulon szobaban alvas a gond, hanem h o nem igenyli annyira a testi kozelseget... Nem "bujos". Ha te viszont igen, az gond lesz kesobb (is). Szerintem csak az idodet pazarolod ebben a kapcsolatban, mert amiben elsz, azt ugy hivjak, tarsas magany...

Ezt csak arra alapozom, amit leirtal, nyilvan nem ismerek minden korulmenyt.

2014. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk ez nem lenne válóok, mert sokszor előfordul, hogy én átmegyek a vendégszobába aludni, és ilyenkor külön alszunk. Nagyon horkol, így sem én sem ő nem alszik rendesen.
2014. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Biztos nekem is nagyon rosszul esne, hogy nem akarja, hogy visszamenjek hozzá. Kicsit én máshogy látom, mert én szeretek a párommal aludni évek után is és igénylem őt, miután napközben mindenki dolgozik, éli a kis életét, este viszont szeretem érezni, hogy mellettem van.


Nem tudom, hogy elválnék-e?! Lehet, de azért, mert ezek szerint te semmi testi kontaktot, szeretetet nem kapsz tőle, csak elutasítást.

2014. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
A régi polgári családokban is külön hálószoba volt.
2014. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%
Most komolyan az a fokmérője a házasságnak, hogy melletted alszik-e el? És most tényleg csak az alvásra gondolva (és minden más rendben)! Mekkora probléma! Komolyan, mi lesz a következő? Az lesz a válóok, ha nem feléd fordulva alszik el az ágyon? -.-
2014. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
68%

Nem válóok, mert akkor sem volt bújós, mielőtt hozzámentél, mégis mire számítottál, majd ez megváltozik?

Nem, ez nem változik, van, aki bújós és van, aki nem .

Egyébként pedig miattad ment külön szobába, mert horkol, nem akar ebből konfliktust később sem. Most "kikönyörgöd", hogy aludjatok együtt, aztán éjjel felébreszted, mert horkol vagy te mész külön, na az ritka paraszt dolog.

2014. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%

18.

Kicsit elbagatellizálod! Neki összességében a férje és a szeretete hiányzik!

Ezt írta is, de le is szűrhető!

2014. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!