Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok önző, ha nem...

Miért vagyok önző, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Beszéltem az egyik tanárommal, és azt mondta, hogy gondolja arra is, hogy később miből fogom eltartani majd a gyerekeimet a férjemmel. Erre én azt mondtam neki, hogy szerintem a házasság a papír, gyerekeket meg nem szeretnék, szóval egyedül csak magamat kell majd eltartanom, mert nem gondolom, hogy a párom is nekem kéne majd.


Erre elhordott mindennek, hogy én hihetetlen, hogy mennyire önző vagyok, és majd ez úgyis megváltozik és lesz majd 3-4 gyerekem meg férjem, ha meg nem, akkor én tényleg szörnyen önző vagyok...


Oké, lehet hogy tényleg fogok még változni, és csak most gondolom így, de ha mégsem, akkor miért lenék önző? Mert nem szeretnék házasodni, vagy mert nem akarok gyerekeket? Amúgy nem ő volt az első, aki ezt mondta nekem, hogy ez önző dolog..


17/L


2014. jún. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6
 51/55 Sssaszem ***** válasza:
Tudjátok mit? Inkább nem szülök helyette lovagolgatok, és kész. Az sem baj, ha nem lesz gyerekem meg nagyobb családom. Jól megvagyok az anyukámmal és a nagymamámmal. Inkább a szülés helyett a lovak között töltöm az életemet, minthogy ott rinyálja, hogy jaj ez nem jó az nem jó, semmi sem tetszik a lovagláson kívül. Inkább lovagolok a szülés helyett.
2019. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim válasza:
A végén mi történt ? Lett gyereke ?
2019. szept. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 sassszem ***** válasza:
És ha nem, akkor mi van? Semmi nem szül, ha nem akar. Nem mindenkinek tetszik a szülés, nem egy leányálom a szülés, mert nagyon fáj. Szinte a falat kaparja, annyira fáj.
2019. szept. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 sassszem ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyáltalán nem vagy önző, ha nem szülsz gyereket. Nézd én például eü okokból nem hordhatok ki és szülhetek gyereket a szemem miatt a retinaleválás miatt. Nem vagy önző, más is van aki nem szeretne gyereket, mert éppen fáj a szülés ott van pakliban a császármetszés. Szóval nem mindenkinek tetszik ez a terhesgondozás. Kérdező nem baj, hogy nem szülsz ez a te életed senki nem mondhatja meg, hogy önző dolog nem szülni.
2019. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 sassszem ***** válasza:
Kedves kérdező! Egyáltalán nem vagy önző, ha nem szülsz gyereket. Nézd én például eü okokból nem hordhatok ki és szülhetek gyereket a szemem miatt a retinaleválás miatt. Nem vagy önző, más is van aki nem szeretne gyereket, mert éppen fáj a szülés, ott van pakliban a császármetszés. Szóval nem mindenkinek tetszik ez a terhesgondozás. Kérdező nem baj, hogy nem szülsz ez a te életed senki nem mondhatja meg, hogy önző dolog nem szülni.
2019. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!