Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok önző, ha nem...

Miért vagyok önző, ha nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Beszéltem az egyik tanárommal, és azt mondta, hogy gondolja arra is, hogy később miből fogom eltartani majd a gyerekeimet a férjemmel. Erre én azt mondtam neki, hogy szerintem a házasság a papír, gyerekeket meg nem szeretnék, szóval egyedül csak magamat kell majd eltartanom, mert nem gondolom, hogy a párom is nekem kéne majd.


Erre elhordott mindennek, hogy én hihetetlen, hogy mennyire önző vagyok, és majd ez úgyis megváltozik és lesz majd 3-4 gyerekem meg férjem, ha meg nem, akkor én tényleg szörnyen önző vagyok...


Oké, lehet hogy tényleg fogok még változni, és csak most gondolom így, de ha mégsem, akkor miért lenék önző? Mert nem szeretnék házasodni, vagy mert nem akarok gyerekeket? Amúgy nem ő volt az első, aki ezt mondta nekem, hogy ez önző dolog..


17/L


2014. jún. 20. 11:48
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
43%
Tudod, Sssaszem, ha meg nem akar jönni a gyerek, pedig akarna az ember, az csak az igazi tortúra, vizsgálatok meg minden szempontjából. Ahhoz képest semmiség a terhesség alatti cukorterhelés, a vizsgálatok, meg a szülés miatti félelem kispista.
2016. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
21%

"Am az oföd cigány csak a 3-4 gyerek miatt kérdem mert általában ők valának 4-et. Más nem."


Két olyan barátnőm van, akinek három diplomája van és négy gyereke, egy gyógyszerész barátom pedig nyolcat nevel. Annyira bírom, amikor valami hülye beszól egy ilyet a teszkópénztár mellől.:D


Egy 17 éves fruskával, aki sokszor még azt sem tudja, merre tovább majd érettségi után, nem állnék le ilyesmiről még beszélgetni sem, nemhogy vitatkozni. Sokan még 40 éves korukra se érik el azt a szellemi érettséget, hogy képesek legyenek önmagukon kívül másokért is felelősséget vállalni.

2016. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 Sssaszem ***** válasza:
100%
Sok minden miatt nem szeretnék gyereket császár, vérvétel, mindenféle vizsgálatok, EDA, fájások miatt nem szeretnék gyerket jól megvagyok így egymagamban ott van a családom akit szerethetek lovagolhatok jó sokat lehet fjordom. Egy csomó olyan dolgot tehetek ami miatt nem lenne időm. Így is nagyon boldog vagyok.
2016. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 sassszem ***** válasza:
Nem lesz papája azegényne, mert megalt.
2017. márc. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
72%

Nem vagy önző! Én például nem csak gyereket nem akarok, de házasságra sem vágyom abszolút! Az hogy én egyetlen fétfi mellett èljem le az életemet, és mellette még egy gyereket is pesztrálgassak...ááá...ez nálam felejtős! Inkàbb előbb lőnèm fejbe magam! Ez van!

27/N

2018. márc. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 Viktóriakisss válasza:
90%

Enis teljesen igy erzek mint te, nem akarok gyereket mert idegesitoek es amugysem kotelezo, mindig mondjak hogy muszaj gyerek meg gyerek nelkul nincs elet, hat szerintem inkabb gyerek nelkul van elet es mondogatják hogy ugyis meggondolom magam meg hogy csak most mondom ezt, meg hogy aki nem akar gyereket az onzo de ez nem igy van

Es hiaba vagyok csak 16 eves ,attol fuggetlenul el tudom donteni hogy hogyan akarom elni az eletemet 😀

2018. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 Sssaszem ***** válasza:
Én sem szeretnék gyereket UTÁLOM A VÉRVÉTELT UTÁLOM A TERHESSÉGI CUKORTERHELÉST MINDENT AMI FÁJ UTÁLOM!!!!!!!!!!! Tudjátok mit? Inkább lovagolok a szülés helyett. Utálom a fájásokat Utálom a császármetszést. Mindent ami nekem nem tetszik. Inkább maradok a fenekemen és a lovak között a lovammal fogok élni.
2018. dec. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
51%
utolsó is jól megírta... a lényeg, hogy saját magukon kívül az efféle nőket semmi más ne érdekelje. megcsíp a szúnyog, jajj szegény. szerinted 1 férfinek mennyi kell dolgozni egy 80 millás házért, amiben családot alapít? vagy ő azért dolgozik, hogy smink szobád legyen? tudod mikor, akkor a híd alá az ilyenekkel. ha a drága jó szülőd is így gondolta volna, hogy utálja a vérvételt, inkább nem csinál gyereket, akkor most nem írogatnál itt...
2019. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim válasza:
51%
45ös, nyugodtan tedd meg :) hisz csak veszel el a világtól, hozzá nem adsz...
2019. jan. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 Sssaszem ***** válasza:
Gyűlölöm, utálom az összes nődokikat nem olyan kedvesek bár van kivétel akik foglalkoznak félős fogyatékosokkal, mint én sajnos. :( :( :( :( :( És csak kellemetlen vizsgálatok várnak. sajnos.
2019. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!