Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok a...

Mit tegyek, ha nem tudok a kislányomhoz beszélni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom, de nem tudok hozzá beszélni. Az apja az első perctől beszél hozzá. Párom szerint én nem szeretem a gyereket, csak elviselem. Voltatok ti is így?
2014. jún. 8. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a példa miatt,de nekem kutyáim és lovaim vannak,mindig beszélek hozzájuk,és nem érdekel,hogy a szomszéd vagy aki hallja mit gondol,ha szólok reggel a kutyának,hogy mi van veled? Majdnem a nyakamba ugrik,tehát hiába nem tud vissza szólni csak örül a hangomnak.Gondolom a kisbabának is jól esne ha nem a csendbe lenne mindig..másik dolog..én 15 éve akarok gyereket,sajnos nem jön össze,ha nehezedre esik szeretettel becézgetni ,hozd el majd én megteszem..
2014. jún. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
Van egy csomó gyerekdalos-verses oldal, ingyen is lehet letöltetni. Keress párat és hallgassátok együtt a babával. Aztán ha megjegyeztél egyet-kettőt te is mondogathatod neki. Esetleg meséket is le lehet tölteni úgy, hogy felolvassák. legalapabb: egyszervolt.hu de pl. a youtube-on is van ezerféle gyerekdal/mese.
2014. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 Bence_ ***** válasza:
92%

Ne szedjétek már egymást szét azon, hogy mit meg hogyan kellett volna tenni. Ha így viselkedtek kutya nem fog ide írni. Be lesz sz@rva, hogy itt élve megeszik. Nagyrészetek azért válaszolgat mert segíteni szeretne. Meg ha különböző módon is.

Főzzünk abból amink van! Már eleve az jó, hogy az édesanyában megfogalmazadódott a kérdés.

Anyuka milyen körülmények között nótt fel? Lehet ilyen mintát látott. Valaha volt valamilyen állatod, kellett valamiről gondoskodnod?

2014. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp keress fel egy pszichológust, mert nem teljesen normális ez az állapot. Lehet, hogy gyermekágyi depresszió, akkor viszont sürgősen kezelni kéne.
2014. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Nyugi kerdezo, semmi baj nincs.

Az en lanyomat terveztuk, sokaig en sem tudtam hozza beszelni. Egyszeruen nem jottek a dolgok, amugyse vagyok beszedes tipus. Mikor mar ertette amit mondok, onnantol mar igen. Azota neki be nen all a szaja, magyarazos es dumagep :-D

Most varom a masodikat de szerintem ugyanugy fogok hozzaallni. Nem vagyok egy anyatipus még jatek szempontjabol sem, mas gyerekevel szemben meg egyenesen zavarban vagyok es nem nagyon tudok nekik mit mondani. Ez van, nem mindenki ősanya tipus. Ettol nem leszel rosszabb anya.

2014. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!