Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok a...

Mit tegyek, ha nem tudok a kislányomhoz beszélni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom, de nem tudok hozzá beszélni. Az apja az első perctől beszél hozzá. Párom szerint én nem szeretem a gyereket, csak elviselem. Voltatok ti is így?
2014. jún. 8. 15:15
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
0%
Azt hittem a 76-os vagy, de nem, nem te fogod megmondani, hogy ki mit tanuljon meg. Szóval te erkölcsi magaslatokban vagy, mert egyedül nevelted segítség nélkül a gyerekedet, a kérdező meg egy senki szerinted?
2014. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
60%
igenis nem alakul ki abban az esetben ha elnyomás árán születik a gyerek,más a nem tervezett gyerek és más a kényszerített.az pláne nem segít ha a férj csak leszólja őt,mindenképp orvosi segítség kell. Anyukám pl amikor megszületett semmit nem érzett(lila kis izé voltam :D) mégis mindent megadott nekem és mint egy anya oroszlán védelmezett és puszilgatott.A nőben ez van akinél már megvan van akinek csak kialakul és van amikor kell egy kis orvosi segítség a depi miatt az utolsóról van itt szó hisz környezet nem hogy segítene neki hanem le is szólja.
2014. jún. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
bocs megszülettem:D jólmegaztmondtam
2014. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
39%

Te tényleg ennyire sötét vagy?? :D

Épp, hogy megvédtem a kérdezőt. Itt egyesek már olyanokat írnak, hogy veszélyben van a csecsemő és milyen rossz anya...

Én azt írtam, hogy szülés utáni depressziója van, amiről nem tehet, és ez nem azt jelenti, hogy nem szereti a gyerekét. Bele kell rázódnia, ennyi. Lazítson, ne a házimunka legyen az első és menjen el pszichológushoz, ő majd tudja mit kell tenni ilyen helyzetben. Ezt írtam, nem azt, hogy egy senki a kérdező. " Tanulj meg olvasni".

2014. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
7%
44-es: Úgy írtál magadról, mintha le kellene nagyságod előtt borulni azért, mert egyedül is képes voltál felnevelni a gyerekeidet.
2014. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
87%

Csak példaként írtam, arra hogy egy nemvárt gyereket is lehet szeretni. És hogy a szülés utáni depresszió sokaknál előjöhet. Szerencsés vagyok hogy nekem nem lett, nem az én érdemem, szóval nem tudom miből gondolod, hogy le kell borulni előttem...

Arrogáns köcsög :D Gratulálok a színvonalhoz.

2014. jún. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
12%
akkor is más egy nem vár gyerek és egy a másik fél zsarolása lévén szült gyerek,naaagyon nagy különbség
2014. jún. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Oké, szerinted más. Szerintem meg sehol nem írt olyat a kérdező, amiből arra lehet következtetni, hogy utálja a gyerekét és félni kéne attól, hogy kárt tesz benne, ha 5 percig egyedül marad vele.

Foglalkoztatja a dolog és szeretne változtatni. Akérdésben pedig az szerepel, hogy nem beszél hozzá, nem igazán kötődik még. Szerintem ha ennél súlyosabb és rosszabb gondolatai lennének (pl ki akarja dobni az ablakon) akkor ezt írta volna és nem egy "apróságot."

2014. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Egy négy hónapos baba többet ért, mint gondolnád. :)

Gondolkodj el a dolgon, hogy segítséget kész egy szakembertől, mert ez szülés utáni depresszió is lehet. Én nem ítéllek el, biztos nehéz lehetett egy nem kívánt terhességet végigcsinálni. Beszélj a lányodhoz, nem kell gagyogni neki, szimplán kommunikálj. Pl kezdésnek dícsérd meg, ha ügyesen evett, vagy kommentáld az öltözést. Nem arra fog figyelni, amit mondasz, hanem a hangodra, hangszínedre. Fura lesz, de bele fogsz jönni.

2014. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
24%
De ha ilyen pici, és nem ért semmit, csak a hangszínre figyel, akkor nem tök mindegy, mit mond neki? Lehet, hogy nem érezné hülyén magát, ha nem azt kommentálná, hogy most begombolom az inget, stb.
2014. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!