Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok a...

Mit tegyek, ha nem tudok a kislányomhoz beszélni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom, de nem tudok hozzá beszélni. Az apja az első perctől beszél hozzá. Párom szerint én nem szeretem a gyereket, csak elviselem. Voltatok ti is így?
2014. jún. 8. 15:15
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
36%

17:20-as válaszoló, vegyél vissza ebből a fröcsögésből. Nem a te tiszted eldönteni, hogy mi bűn és mi nem. Emelett tájékozódhatnál mielőtt hülyeségeket írsz, a 12.hétig végeznek abortuszt, nem 20 hétig.

A kislány megszületett, kár arról károgni, hogy jobb lett volna megölni magzatkorában. A kérdező meg segítséget kért, nem kioktatást, hogy szerinted mit kellett volna csinálni a terhességével.

2014. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
29%
Pont ezen van a hangsúly,hogy csak szerinted: "SZERINTEM nagyobb bűn megszülni, és nem szeretni a gyereket, mint elvetetni!"
2014. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
0%
Nosza te habzó szájú, akkor hogy szeretve legyen az a gyerek, örökbe is fogadod? Felneveled, vagy csak arra vagy képes, hogy itt dúvadkodjál mindenkivel, aki neked ellent mond?
2014. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
34%
nem bűn elvetetni ha a környezet olyan mint itt,hogy apuka elnyomja anyut anyuka meg egy éretlen lelki roncs, happy family a javából.De mivel lelkileg el lett nyomva már nem tudott jól dönteni a gyerek már itt van.De mivel nem akarta még szép hogy nem tudja olyan csüngőn szeretni mint az apa,viszont nem gyűlöli a gyerekét csak közömbös most még iránta.
2014. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
28%
Itt csak neked habzik a szájad. :) Fröcsögsz és vered a nyálad arra, hogy jobb lett volna megölni a magzatot. Rendben van, de nem ez volt a kérdés. A kislány megszületett, a kérdező segítséget, tanácsot kért. Ha értelmeset nem tudsz írni, akkor tartsd magadban a véleményed, mert ezzel nem segítesz. Én már írtam normális tanácsot a kérdezőnek, amivel könnyebb lehet neki.
2014. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
59%
Szülés utáni depresszióról nem hallottatok, hülyék? Kérdező, szerintem fordulj pszichológushoz/pszichiáterhez, mert ez sajnos nem normális.
2014. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
36%
őszintén ki örülne egy olyan gyereknek amit nem akart... Nem kell gügyögnöd és ha nincs kedved ne beszélj hozzá,de menj el dokihoz.
2014. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
84%

"őszintén ki örülne egy olyan gyereknek amit nem akart."

Az esetek 99,999%-ban megszereti az anya a nem akart kicsit.

Lehet, hogy depresszió- add bölcsődébe és menj orvoshoz.

2014. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
22%
Te tényleg nem tudsz olvasni. Most írom le harmadszor azt, hogy menjen vissza dolgozni, és vagy az apa maradjon otthon a gyerekkel, vagy adja bölcsibe. Csak így tudja elviselni a helyzetet, ez nem értelmes tanács szerinted? Tanulj meg olvasni!
2014. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
71%

Te pedig tanulj egy kis jómodort. :)


Az én gyerekem sem volt tervezett és nekem még a párom sem volt ott, hogy segítsen. Az egészet egyedülállóként csináltam végig, mégis egyből megszeretettem a kisfiam amikor szülés után megpillantottam. Nekem könnyű volt belerázódni, pedig senki nem segített és nem is akartam még gyereket, de én ilyen tipus vagyok. Szerencsés. A kérdezőnek valószínűleg szülés utáni depressziója van, ami azokat is utoléri sokszor, akik nagyon várták és tervezték a babát.

Nem kell úgy beállítani a dolgot, hogy azoknak a gyerekeknek akiket nem terveztek merő szenvedés és rabszolgaság az életük...Nagyon elenyésző százalékban fordul az elő, hogy az anyában semmi szeretet nem alakul ki a gyereke iránt.

2014. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!