Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok a...

Mit tegyek, ha nem tudok a kislányomhoz beszélni?

Figyelt kérdés
Négy hónapos a lányom, de nem tudok hozzá beszélni. Az apja az első perctől beszél hozzá. Párom szerint én nem szeretem a gyereket, csak elviselem. Voltatok ti is így?
2014. jún. 8. 15:15
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
41%
kamuszag van, de ha nem 17 év múlva olvshatjuk a kislányt: 'zanyám megtagadott, nem szeretettt, ön-e gyilokkoljam magam? (merthogy beszélni sem fog megtanulni rendesen)
2014. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
63%
Elég undorító ahogy viselkedsz a saját gyermekeddel. Szegényke, előre sajnálom!
2014. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
32%

Még a kérdésed alapján nem szörnyülködtem el, de a kommentárok... Csak remélni merem, hogy kamukérdés.

Nemhogy nem szeretsz beszélni hozzá, úgy beszélsz róla, mint egy koloncról.

2014. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
68%
Hát persze, hiszen nem akarták, nem tervezték, és ahogy ír róla a kérdező, lényegében neki teher. Mi lenne, ha anya menne el dolgozni, és apa maradna vele otthon, ha már úgy is ő szereti jobban?
2014. jún. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
54%

Azért egy-két válaszoló is elég beteg...

Kérdező, tulajdonképpen érzel a lányod iránt szeretetet? Fontos ő neked? Ha igen, akkor nincs akkora gáz, valószínűleg fáradt vagy és még nem rázódtál bele az anyaságba. Biztos sokan vannak ezzel így. Idővel jobb lesz, mikor már nem olyan monotonon él a baba se. Most még tulajdonképpen csak eszik-alszik-sír-kakil-pisil és kész. Esetleg már elnézelődik egy ideig, de ennyi.

Próbálj kicsit lazulni, ne a háztartás legyen az első, az megvár. Nem fognak ellepni a csótányok, ha egy nap csak egyszer mosol fel és kétnaponta porszívózol. Nem kell 3 fogásos vacsorát sem készíteni mindennap. Inkább élvezd amikor nem sír, nézegesd, vedd a kezedbe. Amikor alszik vegyél egy fürdőt, lazíts. Hidd el belejössz, ha szereted őt egyébként.

2014. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
75%

"Hát persze, hiszen nem akarták, nem tervezték, és ahogy ír róla a kérdező, lényegében neki teher."


AKKOR NEM KELLETT VOLNA MEGSZÜLNI!!! Szerintem nagyobb bűn megszülni, és nem szeretni a gyereket, mint elvetetni! Ha annyira nem akarta, minek vállalta? Gondolom, nem szorítottak fegyvert a fejéhez az első 20 hétben. Az nem kifogás! Egy állatot se vállaljon senki kényszerből, nemhogy gyereket! Aki tudja előre, hogy nem gyerekpárti, minek csináltatja fel magát, és főleg, minek szüli meg?

2014. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
38%
26-os: Nem tudsz olvasni, b@ßĐ meg??? EL AKARTA VETETNI, DE A FÉRJE NEM ENGEDTE MEG NEKI!!! NEM TERVEZETT GYEREK VOLT ÉS NEM VETETHETTE EL!!! Ilyen körülmények között én tuti beadnám 6 hónaposan a bölcsibe, mert ez a leggörényebb dolog, valakit szülésre és házitündérkedésre kényszeríteni. Visszamennék szépen dolgozni, a kedves vadállat apa meg azt mond, amit akar. Nem forgathatja fel senki büntetlenül egy nő életét! Kérdező, menj vissza dolgozni!
2014. jún. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
58%

Azért írtam, hogy fegyvert nem szegeztek a fejéhez... Már ne is haragudj, olyan nincs, hogy egy nő nem vetetheti el a gyerekét. Nincs! Olyan van, hogy a férfi nem akar gyereket, de apa lesz, mert a nő nem veteti el, ő hiába nem akarja. De a nő ebben maga dönt! A nő mindent megtesz azért, hogy legyen gyereke, vagy épp nem! Rohadtul volt választása! Mit tett volna a férje, ha mégis elveteti? Megöli érte? Nem, max elválnak, és most nem lenne szerencsétlen gyerek egy érzéketlen anya mellett...

Nem arab országban élnek, gondolom, ahol halálra köveznék az abortusz miatt.

2014. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
21%
és miért kéne szeretnie a gyermekét? ha a férj egy vadállat és már el volt nyomva akkor a kérdező nem tudott nemet mondani, ilyenkor viszont a születendő gyermek csak teher és csak arra emlékeztet hogy minek a gyümölcse(elnyomás). Nem alap az anyai szeretet az csak kialakul és nem mindenki tudja ezt megtenni. Bezzeg ha egy apa mondja nincs még türelme mindenki azt mondja majd belenő,de ha egy anya írja ezt akkor szívtelen...
2014. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
0%
És honnan tudod, hogy nem zárta be? Hogy nem verte meg? Amúgy is már tökmindegy, a gyerek már megszületett, nem lehet visszagyömöszölni, a kérdező élete meg darabokban hever. Nem lehet semmivel arra kényszeríteni, hogy szeresse a gyerekét, vagy ne érezze tehernek, te nagyokos! Ezért mondtam, hogy talán az lenne a legjobb, ha visszamenne dolgozni, mert akkor ez az óriási csecsemős-teher már nem lenne a vállán! 6 hónapos kortól veszik be a bölcsik a gyerekeket.
2014. jún. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!