Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyuék héfőn (05. 05) be...

Anyuék héfőn (05. 05) be szeretnének menni fogadóra de én meg le szeretném róla beszélni őket csak nem tudom mit mondjak neki. szerintetek mit mondjak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnak bemenni, és miért nem akarod, hogy bemenjenek?


Ha nyomós okuk van rá, úgyse fognak lemondani a tervükről.

2014. máj. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? Mi az amit nem akarsz hogy tudjanak? Hidd el, jobb ezen túlesni...
2014. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem semmit. Vagyis - azt mond el nekik inkább, amit nem akarsz, hogy kiderüljön. Hidd el, sokkal jobban jársz - előbb vagy utóbb úgyis ki fog derülni, amit titkolnál. És akkor sokkal-sokkal rosszabb lesz... És sajnos saját tapasztalat :)
2014. máj. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne beszéld le őket. Ha van valami gyónni valód a fogadóóra előtt, már ma elmondanám nekik. A normális szülő díjazza az őszinteséget. Így ma éjszaka nyugodtan aludhatsz. Mindenki követ el kisebb-nagyobb hibákat az életében. Gyerekként, felnőttként egyaránt. A szülők is követnek el hibákat, csak nekünk nem kell fogadóórára járnunk. Pedig néha kifejezetten jó lenne... (egy 45 éves, 3 gyermekes anya)
2014. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgysem tudod lebeszélni. Nálunk pl az ofő egyáltalán nem mond semmi durvát szülői.
2014. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat igazából csak arról lenne szó hogy megígértem hogy javítok mindenből és apu azt mondta hogy még egy rossz jegy és megyek át másik suliba de nem szeretnék másik suliba menni
2014. máj. 4. 15:50
 7/7 A kérdező kommentje:
és kettő dogám nem sikerült jól
2014. máj. 4. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!