Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai Fiúk mikor szakadnak ki...

A mai Fiúk mikor szakadnak ki a családi fészekből?

Figyelt kérdés
25 múltam, nincs tesóm, van barátnőm, melóm. Szüleim mindig is féltettek. Emiatt kicsit Későn érő lettem... Elég érzékeny típus vagyok. Mostanában kezdtem gondolkodni azon, hogy nem igazán jön az belülről mint másnál normális esetben, hogy kiszakadni a fészekből. Ezzel egyedül vagyok? Hogy szakadjak ki? Az a baj, hogy nem is érzem, hogy igazán akarnék...

2014. jún. 5. 23:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

# 30/30 Időpont ma 10:35

Sok helyen meg a lányok maradnak otthon és költözik oda a pasi. Ő róluk is így vélekedsz? :)

Amúgy most az egyetemekre nem hogy nehéz bejutni de fizetni is kell érte elég keményen,szóval aki csóró az nem is meg egyetemre,nagyon ritka az aki beletud kerülni a fizetettek közé(azokat is csókosoknak osztják ki akik rá sem szorulnának) Sajnos már nem abban a világban élünk hogy tanulunk és feljebb jutunk.Most az van hogy beleszületünk és vagy kidolgozzuk a belünket és maradunk egy helyben vagy szerencsénk lesz mondjuk a lottón vagy megtanulunk lopni nagy tételben ahogy ezt az újgazdagok is teszik

2014. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Ebbe most belenyúltál, mert éppen pár hete felvételiztettünk diákokat az ország legjobb egyetemére, és nem így van:)


De kétségtelen, hogy könnyebb meg sem próbálni, és nyafogni, hogy "a csókosok" meg "az újgazdagok". Lehet utánuk csinálni;)


Azokról a lányokról is úgy vélekedem, igen, akik otthon laknak, bár szerencsére ilyet sem ismerek, nehéz lenne barátkozni valakivel, akinek az anyukája adja oda a csekkeket, és ő elmegy a postára, meg a szüleivel megy a GRoby-ba bevásárolni hétvégén:D

2014. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Egy egyetemre felvételiztettek...De akárhogy is nézzük sehogy sem olcsó az egyetem nem mindenki teheti meg!De te szűk látókörben szenvedsz.Meg kevés ismerősöd is van :)

Én rengeteg nőnél látom hogy a családi házba költözik a pasi.(de ugyebár a gazdagok gazdag körökkel lógnak így nem is láthatják a hogy mi folyik más szinteken)

Amúgy igen könnyű másra fogni,de egyet elfelejtettél hogy engem soha nem is érdekelt az egyetem,Én csak azt látom hogy lennének bőven azok akik elmennének,meg van sok diáklány is akik mellékállásokban(nem is akármilyenekben egészítik ki a tandíjat,veszik meg a könyveket ,oldják meg a bérlakást)Na meg akkor is ha nem kerülne pénzbe az egyetem,attól függetlenül az illetőt el kell tartani valamiből 30 éves koráig.Esetleg néha picit jobban körbe kéne nézni,tudod nem csak körülötted forog a világ :)

2014. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

"Egy egyetemre felvételiztettek..."


Ezt nem értem, igen Ma-ra.


"Esetleg néha picit jobban körbe kéne nézni,tudod nem csak körülötted forog a világ :)"


Ezt úgy kell mondani, hogy "nem csak te vagy a világon", talán megtanították volna a suliban, ha kijárod. De a kérdező továbbra SEM a pénzről kérdez, hanem benne nincs MOTIVÁCIÓ arra, hogy elköltözzön, hiszen ezt írja. Nem a pénzen vetyeng, érted? Vagyis önállótlan férfi, akivel senki sem akarna járni, aki nem teljesen impotens az élethez.

2014. jún. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

# 34/34 Időpont ma 13:26

Hű de okosnak hiszi magát valaki!

Tudod attól hogy többet tanultál attól még nem leszel okosabb az életben! Sfej!

2014. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

# 34: igen, itt főként a Motivációval van a gondom jól látod, remélem a későn érésemnek tudható be ez az egész(szerintem egy 6-8 év minuszban vagyok:) )(főként erre is irányul a kérdés), a pénzen nem annyira, viszont ahogy írtam már korábban, ha albiba mennék, akkor nem engedhetnék meg magamnak olyan dolgokat mint most szóval valahol ez is közrejátszik..


"Vagyis önállótlan férfi, akivel senki sem akarna járni, aki nem teljesen impotens az élethez.":


Elég bántóan írtál szerintem ezzel kapcsolatban,de ok, ez a véleményed meg még biztos sokaknak is(korábbi hozzászólásokban volt olyan aki ilyen "kinyalták a segged feelingben írt" az is egy vélemény). Barátnőm(komoly) /volt/van/lesz, azon a téren nincs gondom. :)


A #33-as-nak is igazat adok, és szerintem nem sulifüggő ez a mondata: "Esetleg néha picit jobban körbe kéne nézni,tudod nem csak körülötted forog a világ :)". Teljesen érthető mondat. :)


Lényeg a lényeg, hogy irtatok itt olyat, hogy régen ezzel nem volt baj, generációk laktak együtt stb stb. Most meg olyan mintha ez elvárás lenne.

Szeretnék már kiszakadni,(mert mondjuk már ciki szerintem is) csak nehézkes.. Ha megtörténik akkor tuti nehéz lesz az eleje :) Bele kell szoknom. Csak kérdés, hogy mikor jön már el bennem... Itt irhatnátok azt hogy soha(ha már ilyet kérdezek..) jogos is.. De szerencsére egyre jobban afelé megyek el hogy az anyagiak miatt vagyok itthon. Ami meg segítség az valóban a gatya mosás... :) Kaja az meg nem mindig, azt ,van hogy megoldom valahogy... melóba stb..

2014. jún. 20. 17:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!