Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "röppenjek ki a fészekb...

Hogyan "röppenjek ki a fészekböl", ha olyan a helyzet, hogy ez egyszerüen lehetetlen?

Figyelt kérdés
Dolgozom, naphosszakat, de még így sem akkora a két fizetésem együtt, hogy abból meg lehetne élni egyedülállóként? Megrekedtem egy helyben, sem jobbra, sem balra nem tudok megindulni, olyan tehetetlennek érzem magam. Azon gondolkodom, hogy elkezdek egy föiskolát, kipróbálom a kollégiumi életet. Más ötletem nincs, esetlwg férjhez menni, de nincs jelölt, és a szakításom óta nincs is.kedvem senkivel összejönni. Ennek már hosszú ideje. 24 vagyok amúgy, lány.
2012. szept. 19. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
2%
Vegyél fel hitelt.
2012. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hitelt még véletlenül se vegyél fel, nem olyan időket élünk! Polc Alain könyvében olvastam, hogy régen örült az ember ha egy szobát tudott bérelni, ma meg lakásokat akarnak a fiatalok (bérelni). Próbálj barátnőkkel egy kislakást kivenni, így osztódik a rezsi meg minden. A kolesz sem rossz ötlet...
2012. szept. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én először csak szobát béreltem egy idős nőnél. Később az egyetlen gyereke külföldre ment, onnantól bevásároltam neki, takarítottam az egész lakást és főztem rá, akkor a minimális albérleti díjat is a felére csökkentette.


Két fizetés azért nem kevés, legalsó hangon is 120-140 körül van, nem? Ebből 20-30 egy szoba+rezsi, a többiből félre is tudsz rakni.


Nem kell rögtön palotát bérelni :-)

2012. szept. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha találsz egy párt magad mellé akkor sokkal könnyebb lesz,két fizetésből már lehet valamit kezdeni.

Egyedül valóban nehéz.

Esetleg próbáld ki magad nyugaton,és ott családot alapítani,itthon egyedül nagyon nehéz.

2012. szept. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, csak nehéz. Budapesten kb. 80 ezerből már meg tudsz élni, ha szobát bérelsz. Vidéken olcsóbban is, hiszen a bérleti díjak is alacsonyabbak, és nem kell 10 ezerért bérletet venned.


De valószínűleg nem itt van a gond. Milyen végzettséged van, mit dolgozol? Nem lehet, hogy munkahelyet kéne váltanod? Amíg van fix munkád, nyugodtan válogathatsz, és ha találsz jobbat, csapj le rá! Így legalább anyagilag egyenesbe kerülsz egy kicsit.

2012. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár barátnőddel kivesztek egy albérletet..
2012. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!