Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak minket...

Miért nem hagynak minket szexelni a szüleim?

Figyelt kérdés
Folyton benyitogatnak pont amikor elkezdenénk :(
2014. jún. 2. 19:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem kíváncsiak a szexuális életedre, nem akarják hallani, hogy nyöszörögsz, stb. Csináljátok a párodnál, vagy parkban (éjszaka),... amíg ott élsz, addig megtehetik, hogy rátok néznek - tök mindegy, hogy kopognak-e, nem kötelességük (az más dolog, hogy bnkóság csak úgy rányitni az emberre), hisz te "csak" a gyerek vagy.


Én ezt biztos nem csinálnám, tiszteletben tartanám, hogy felnőtt (?) vagy, mindössze annyit kérnék, hogy próbáljátok meg halkan. Tudom, nehéz, én is nyöszörgök meg hangos vagyok, de megoldható. :)

2014. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
56%
Ja, sajna némelyik szülő /enyémek is így voltak/ így van ezzel (van aki irígy, van aki konzervatív). És ilyenkor megkapja az ember, hogy "amig az én házamban laksz, azt csinálod, amit én mondok". Nálam se engedtek soha zárat felszerelni a szobám ajtajára, de miután elköltöztem és az egyik szülőm birtokba vette a szobámat, érdekes módjon mindjárt került rá zár is... És ilyenkor jön az, hogy költözz el? De hova, mintha az olyan egyszerű és könnyen megoldható illetve olcsó lenne... Én nagyon megértelek, de lehet, hogy akár még 10 évet is várnod kell, hogy normális nemi élhetet élhess és ne csak közterületen, meg hasonló kényelmetlen helyeken szexelj.
2016. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Savlekotő ***** válasza:
Mond hogy csinálod így is úgy is,csak max a kocsiban suli vécében ,nyugi békén fognak hagyni,biztos nincs szex nekik és irigyek,
2021. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!