Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak minket...

Miért nem hagynak minket szexelni a szüleim?

Figyelt kérdés
Folyton benyitogatnak pont amikor elkezdenénk :(
2014. jún. 2. 19:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy kérdező?
2014. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Gyanúsan kerüli a választ arra, hogy hány éves. Ezek szerint 15-16 éves lehet, túl fiatal a nemi élethez. Hát ezért nyitogatnak be a szülők :)


Kicsi tini, nőjj fel, majd felnőttként szexelj :)

2014. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
ja, 18 vagyok
2014. jún. 2. 19:45
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg rákérdezhetnél, hogy lehetne e az, hogy nem nyitnak be hanem kopognak. Vagy Ő lakásuk Ő szabályaik, én szüleim se örültek hogy szexeltem. Menjetek a párodhoz szexelni.
2014. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Mert talán nem szeretnék, ha a gyerekük nappal a mellettük lévő szobában nyögdécselne. Költözz külön, menj máshova.
2014. jún. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%

Jobb lenne, ha akkor nyitnának be, amikor már csináljátok?

Menjetek a barátodhoz, vagy beszélj a szüleiddel, hogy legyen oly kedvesek, hogy nem zavarnak, amikor vendéged van.

2014. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

"A kérdező kommentje:


ja, 18 vagyok"



Jo lesz az 16-nak is. Ugye?

2014. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
6%

szerintem meg is mondhatod, hogy most ne zavarjanak

a kérdésre a válasz az lehet, hogy vagy nem tudják, hogy ahhoz készültök, vagy pedig ellenzik a dolgot valamiért ezeket neked kell tudni

2014. jún. 3. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá. Mondjuk az én szüleim egyszerűen megmondták, hogy nem szeretnék azt hallgatni, ahogy szexelünk. Ez teljesen jogos, úgyhogy ha náluk vagyunk, akkor csak akkor van szex, ha alszanak.
2014. jún. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Gondolom ragaszkodsz ahhoz, hogy érett, felnőtt vagy. Akkor szépen fogod magad, és megcsináltatod a zárat. Utána be tudod zárni. Vagy szimplán megmondod az ősöknek, hogy most akció lesz, ne nyissanak be. Esetleg elmentek a párodhoz.

Gondolom nem kíváncsiak a nemi életetekre. Érthető. Biztos te sem szeretnéd fényes nappal hallgatni meg tudni, hogy épp szeretik egymást. :D

2014. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!