Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagynak már a...

Miért nem hagynak már a szüleim? Elegem van belőlük azt hiszik hogy ha mindig cseszegetnek akkor más leszek.

Figyelt kérdés

Apámat már nem is annyira érdekli de anyámat egyre jobban. Elegem van hogy mindenbe bele szólnak ami velem kapcsolatos, nem akarnak elengedni,pénzt is alig adnak, mindig meg kell felelni nekik. Nem tudom miért nem fogadnak el úgy ahogy vagyok. Ha a rossz dolgoknak következményei lesznek majd megtanulom magamtól nem nekik lesz rossz. Nem kell állandóan figyelmeztetni. Elvárják tőlem h olyat csináljak amit nem akarok és amikor mondom nekik még ők sértődnek meg. Elegem van belőlük hogy egy jó szavuk sincs hozzám és más kölykökhöz hasonlítgatnak ha annyira jók akkor foglalkozzanak velük. Nem akarom hogy ezt csinálják. Mit csináljak?

17F


2012. okt. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
semmit. ha majd infúzión és katéteren döglődnek a legcsóróbb nyugdíjas otthonban és rájuk se nézel, majd rájönnek, hogy elrontották.
2012. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, mond el nekik ugyanezt, ha megsértődnek rajta elsőre, ha nem, ugyanis utána valószínűleg el fognak gondolkodni, és visszavesznek a cseszegetésből meg a másokhoz hasonlítgatásból (ami szerintem is bosszantó). Viszont kontra meg te vedd tudomásul, hogy amíg be nem töltöd a 18-at, tetszik, nem tetszik, de ők felelősek érted, jog szerint is. Szóval próbáljatok kompromisszumra jutni valahol félúton...
2012. okt. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem az a probléma, hogy még ők tartanak el és úgy érzik, nem azt kapják, amit megérdemelnének? Ők költenek rád, áldozatokat hoztak éveken keresztül és nem látják, hogy a befektetésük megtérült volna. Nekik is elég rossz lehet.

Ha veszel egy kutyust, gondozod, költesz rá, utána a fejedre sz_rik, te sem örülnél neki..

Szerintem ezek a dolgok akkor fognak megváltozni, ha már látják, hogy fenn tudod tartani magad az ő pénzük és segítségük nélkül is (mosás, főzés stb.)

2012. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!