Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex szexelni akar a férjemmel?

Az ex szexelni akar a férjemmel?

Figyelt kérdés
Eléggé kisemmizték váláskor a férjem, pedig jól áll anyagilag a volt neje. Én is jól keresek, nem vagyok rászorulva senkire, tudnék is segíteni, de a férjem a gyerektartásra nem fogad el tőlem segítséget, mondván, hogy ő csinálta, vállalja is, de szegény sokat dolgozik, kevés pénzért, alig bírja összegürcőlni. Mi a válásuk után ismerkedtünk meg. A férjem mesélte, hogy egy ideje azzal fűzi, hogy havonta egy-két alalommal bújjon vele ágyba és nem tart igényt a pénzre. Illetve amikor ott van (egyéb régi közös céges ügyek miatt), többször próbált már rámászni, meg fehérnemüben is szokta fogadni. Azt mondja, hogy nem akar komolyabbat tőle, csak hogy néha hancúrozzanak. Már próbált más helyszinen találkozni vele, de a nő nem hajlandó, csak otthon, a közös céggel sakkban tartja, amire a férjemnek nagyobb szüksége van! Annyirta ideges vagyok, félek ha találkozom vele, elvesztem a fejem és nem állok jót magamért!
2014. ápr. 14. 10:35
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem is kell céges ügyek miatt vele találkoznom néha. Nincs jó kapcsolat közöttünk, nemegyszer már hangosabb szóváltás is volt, ti mit tennétek, ha legközelebb találkoznátok vele?
2014. ápr. 14. 10:37
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos te nem tudsz tenni semmit sem. Ezt a férjednek kéne lerendezni. Már rég önállósodnia kellett volna rögtön a válás után, hogy ne legyenek ilyen helyzetek, hogy bármiben is függ az ex-től pl. közös cég miatt.
2014. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj vele te is ilyenkor, a ferjdnek is konnyebb, hogy a te jelenletedben a holgyemeny nem meri bevetni a vegzet asszonya trukkot. Milyen gyakran kell a ferjednek menni ceges ugyeket intezni?
2014. ápr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Na annál undorítóbb nincs mikor 2nő küzd egy pasiért.Igaza van az elsőnek ezt a férjed rendezze le.Te ne alázd már meg magad.ha férjedet megnyeri,akkor had vigye.Nézd levegőnek és lépj túl rajta már a nőn
2014. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt hasonló helyzet, a férjem megelégelte és mondta, hogy ezentúl inkább menjek vele én is. Szerintem nálatok is ez lenne a megoldás. Végülis céges ügyekről van szó, semmi olyan, amit te ne hallhatnál.
2014. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szét akar választani benneteket, és igen ennek lerendezése a férjed feladata.
2014. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hetente 1x legalább, de ez a megrendelésektől függ. A férjem épitette a céget, ez az élete, más nincs neki. Miután megtudtam, felhívtam mégis hogy képzeli, nem tagadta, azt mondta nevetve, hogy a férjem érdeke miatt hunyjak szemet e fölött. Nemsokára találozom vele és nem tudom hogyan viselkedjek, mert biztos szóba hozza!
2014. ápr. 14. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jojjon a hogy hozzatok, vagy intezze a ferjed telefonon vagy online. Alljon mar a sarkara!
2014. ápr. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen cégröl van szo, de max 2 év alatt egy uj cégbe át lehet terelni a partnereket. Eredetit megszüntetni és annyi! A csaj a F-töl szerintem nem akar semmit, csak téged akar kikésziteni. A találkozokra menj a férjeddel!
2014. ápr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megveretném de ugy hogy kórházba kerüljön. De neked ezt nem ajánlom!
2014. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!