Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel különköltöztünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel különköltöztünk, de a fiunk nem akar vele lenni ha jön látogatni?

Figyelt kérdés

1 hete költözött el a párom,elküldtem mert nem ment tovább...mindegy.

Jönne ő a gyerekhez,de a fiunk nem akar vele lenni,hiába próbálom felkésziteni hogy jön apa és mentek játszani csak sír,hogy anyával akar menni.

Eddig is ilyen volt a fiam nagyon anyás,de most ez igy nem jó mert akkor az exem sehová nem tudja majd vinni?Nem érte trauma a szétköltözés miatt,szóval semmi ilyenről nincs szó,mint emlitettem ez régebbi gond már nálunk.

Adnátok ötleteket?


2011. szept. 2. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Menj velük te is. Mennyi idős a gyerek?
2011. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves gyerek?

(csak mert nekem is elváltak a szüleim, megpróbálnék visszaemlékezni...)

2011. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

2,5 éves és mennék/megyek velük szívesen,de az a helyzet,hogy sok dolgot akkor tudok intézni ha nincs velem a kicsi.

Igy jó lenne ha apával is ellenne.Ráadásul látom a férjemen hogy bántja a dolog.Ez később remélem nem fog rosszabbodni?Mármint a viszonyuk.

2011. szept. 2. 14:10
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem akar menni akkor az lesz a legjobb ha az elején csak nálatok találkoznak és ott lesznek.
2011. szept. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
40%

Első,miért menne velük?Elváltak.A gyerek menjen az apukával,az anyukának nem kell menni velük.

Próbáld megbeszélni a kisfiatokkal,az ő nyelvén,hogy most apával elmegy egy kicsit,de nem sokára jön haza,és mindketten nagyon szeretitek.Valahogy így csinálnám.

2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is menj velük, először végig legyél ott, majd amikor mondjuk már játszanak, vagy valami akkor a gyere el hamarabb, majd még hamarabb végül majd ne is menj már. Szerintem fokozatosan kell átállítani, hogy most apával is el kell lenni.
2011. szept. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%
Azért menjen velük,mert a gyerek pillanatnyilag nem akar az apjával lenni, csak az anyjával. Ha anyuka szereti a gyerekét, akkor "fel tudja áldozni" magát és együtt tölthetik hármasban azt az időt. A gyerek előbb utóbb -ha anyuka támogatja- el lesz egyedül az apjával.
2011. szept. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
14:21 ja,így már értem.
2011. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Megyek velük,eddig is mentem,de ez már hetek óta igy van.

Gondolom apa is szeretne vele kettesben lenni.

Hiába mondok bármit nem érdekli,ha lemegyek velük és eltávolodom szalad utánam,szóval ez sem vált be.

Ha azt mondom neki,megyek a boltba ti addig játszatok akkor is jönni akar,hiába az érdekes játék semmi nem érdekli ha nem vagyok a közelébe.

Azaz érdekes,hogy anyukámmal elvan,bár néha ott is sirdogál utánam,de simán megy mamával akárhová.

2011. szept. 2. 14:29
 10/18 anonim ***** válasza:
39%

"az a helyzet,hogy sok dolgot akkor tudok intézni ha nincs velem a kicsi."

Most akkor babyszitternek" akarod az apukat?

Furcsa hogy nagymamaval el van akicsi, de apjaval nem.

Azert ebbe beleneznek, hogy megis miert nem.

2011. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!