Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel különköltöztünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel különköltöztünk, de a fiunk nem akar vele lenni ha jön látogatni?

Figyelt kérdés

1 hete költözött el a párom,elküldtem mert nem ment tovább...mindegy.

Jönne ő a gyerekhez,de a fiunk nem akar vele lenni,hiába próbálom felkésziteni hogy jön apa és mentek játszani csak sír,hogy anyával akar menni.

Eddig is ilyen volt a fiam nagyon anyás,de most ez igy nem jó mert akkor az exem sehová nem tudja majd vinni?Nem érte trauma a szétköltözés miatt,szóval semmi ilyenről nincs szó,mint emlitettem ez régebbi gond már nálunk.

Adnátok ötleteket?


2011. szept. 2. 14:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Miért kell minden anyukát támadni aki a gyerek nélkül akar elintézni 1-2 dolgot?????

Nem bébiszitter hanem az apja és attól hogy nekem vannak dolgaim(pl nőgyógyász)ahová nem vinném,attól még nem vagyok sz@r anya és nem használom ki a férjem.Mindkettőjük érdeke hogy együtt legyenek és igen nekem is van dolgom ami nem egy gyerekkel oldható meg.Nem értem az ilyen embereket akik kötözködnek,kiforditják a másik mondandóját.

2011. szept. 2. 14:43
 12/18 A kérdező kommentje:

Tehát mindenki akinek intézni valója van és ezért felhivja exét,nagyit,hogy vigyázzon a gyerekre az bébiszittert keres?

Kérem olyan válaszoljon aki tud erre megoldást.

2011. szept. 2. 14:45
 13/18 anonim ***** válasza:
62%
Kedves Kérdező,ne is vedd figyelembe a sértő megjegyzéseket.Még jó hogy van dolgod,persze hogy van,és nem viheted mindenhová magaddal a picit.És igen is jó anyuka vagy,nem olyan mint nagyon sokan,hogy nem adják oda az apukának a gyereket,hogy ezzel is betartsanak neki.
2011. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
72%
Menjen fel hozzátok az apuka többször, mikor te is otthon vagy, és csak vele foglalkozzon. Tehát te legyél ott a lakásban, de ne te foglalkozz a gyerekkel. Később próbálj meg elmenni fél órára, rövid időre, és nézzétek meg hogy mi a reakció.
2011. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

14:48 köszönöm a biztatást.

14:50 neked is köszi a választ,megpróbálom.:)

2011. szept. 2. 14:55
 16/18 A kérdező kommentje:

A fejedben van baj utolsó.

Van most egy ilyen korszaka és kiváncsi voltam más hogy oldja meg.

Amugy nem visszakérdezni kell hanem válaszolni.

2011. szept. 5. 14:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én nem voltam bunkó, neked se kellene. Ezek után nem csodálom, hogy elváltatok...

2011. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Utolsó,akit azóta remélem töröltek megint.

Nem váltunk el(elköltözött) és nem miattam(én küldtem el),tanulj meg léci olvasni és értelmezni.

Annyira szánalmas,amikor azzal jössz,hogy:"nem csodálom,hogy elváltatok"

Ez a gyengék fegyvere,akik nem tudnak mit irni,de vissza akarnak vágni.De csak magukat járatják le.

Amugy csak megsúgom,kibékültünk,(mindent megtesz,hogy velünk lehessen,szóval nem lehetek olyan rossz)ezt bebuktad.Tartogasd másnak a rosszindulatodat.Nem adtál hasznos választ,törődj bele.Ja és törlöm a kérdést,ugyhogy ne erőlködj tovább.

A többieknek köszönöm azóta is próbálom a fokozatosságot:)

2011. szept. 7. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!