Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit gondoltok...

Szülők! Ti mit gondoltok arról, hogy a 10 éves gyereknek már okostelefonja és Facebook-ja van, mert "haladni kell a korral"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérek kioktatást ! Az ,hogy 6 évesen regisztráltam ,nem jelenti azt ,hogy már akkor a gép előtt ült .Rendszeresen beszél a nagymamájával telefonon ,köszönöm .A kislányom az oldalát igen ritkán látogatja ,mint írtam akkor is a jelenlétemben .Sokszor én lépek be az oldalára,de lekopogom soha nem volt atrocitás ,stb .Elárulom a lányom a saját jelszavát sem tudja .De mit magyarázkodok én neked ? Egyébként ilyen erővel a felnőtt ember ,szülő ne is töltsön fel képeket a gyermekéről ,mert onnan is levadászhatják a képeket pedofilok stb ..
2014. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
68%

Az miert problema, ha 6 evesen regisztralta a gyereket? En is akkor regisztraltam. Tudod miert? Mert tetszett neki a Sims Social jatek es azt ott tudta jatszani.


Nagymamat meg nem hivja fel, max Skypeon, mivel kulfoldon elunk es horror lenne a telefonszamla.


Tudod nem az a problema, ha a gyerek hasznalja az internetet, hanem az, ha a szulo nem kontrolalja.

2014. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
Ja, mellesleg az en gyerekem oldala is privat, keresesre nincs kiadva. Ugyanigy a Skypeja is titkositott..
2014. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem mit hűledeznek sokan !!! Tudni kell kezelni a helyzetet .A gyermek szülői odafigyeléssel használhatja a facebook-ot . Egyébként jelentkezem céltáblának ! Szintén első osztályos korában regisztrálTAM(!) a gyermekemet az említett közösségi oldalra .
2014. máj. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:

45: "Az okostelefon nem vészes, ha nem a méregdrága fajtáról van szó. Csak mert a 10évesek még nem olyan óvatosak, mint a felnőttek,"


Amit több mint egy éve kaptak egy karcolás sincs rajta (9 és 11 évesen). Az enyémet is akkor vettük egyszerre, tök ugyanolyan. Nos, eddig csak az enyémen van két kis karcolás az oldalán, mert párszor leesett. Múltkor a nagyobb gyereké nagyot koppant a parkettán és pattant egyet - na ki verte le? Hát nem a kis tulajdonosa, hanem én, aki béna voltam amikor át akartam dugni a töltővel együtt a másik konnektorba. Én nem tudom, hogy neked milyen kis vadállatok élnek a környezetedben, de eddig repedt üvegű, karcos mobilt még csak felnőttnél láttam. Amit a gyerekek barátainál eddig láttam, az mind átlagos, normális középkategóriás vagy egyszerű telefon volt, hibátlan állapotban. Vigyáznak rá és nem menőznek vele.


"A 10 éves még nem fogja fel a dolgokat, ha anya-apa megmondja neki, hogy idegenekkel ne beszéljen és ne rakja ki a lakcímét, legyint rá, hogy az ősök korlátozzák."


A környezetedben élő gyerekek nemcsak vadállatok, de tök hülyék is akkor. Az enyémek nem rakták ki, sőt egyik osztálytársuk sem, pedig már nagyon sokan fent vannak.


A pasizás meg ebben a korban nem érdekli őket, persze a 12 éves már ábrándozik a szerelemről, de közben a fiúk az fúúúúúj meg hülyék, és milyen undorítóak a csókolózó párok.

2014. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
59%

43: "Ha az itt kommentelők nagyrészén múlna, akkor még most is füstjelekkel kommunikálnánk! Szánalmas!!!"


:-DDD

Az jutott az eszembe, hogy amikor feltalálták a könyvnyomtatást az is milyen felháborodást kelthetett egyeseknél, hogy a minőségi gyönyörű kódexek rajzolása helyett a silány minőségű maszatos papírt pecsételgetik.

2014. máj. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem véletlen nem lehet 13 év alatt regisztrálni az oldalra. Konkrétan a szülő tanítja meg csalni itt a gyerekét.
2014. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:

Utolsó...:D

Mert szerinted a szülő azt mondja a gyermekének ,most csinálok neked regisztrációt a facebook-ra ,de vigyázz el ne mondd senkinek ,mert csalunk ....?! -.-

Látom szándékosan kötözködsz;generálnád a vitát ... Van egy olyan sejtésem biztos nincs gyermeked . Szerintem ne szólj bele a felnőttek dolgába !

2014. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Nekem nem az a bajom, hogy a gyerekeim a facebookon vannak, hanem hogy az anyukám is és bejelölt ismerősnek! :-DDD
2014. máj. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

"Nagymamat meg nem hivja fel, max Skypeon, mivel kulfoldon elunk es horror lenne a telefonszamla."


Na erre való a Skype, hogy ezt elkerüld.

2014. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!