Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti mit gondoltok...

Szülők! Ti mit gondoltok arról, hogy a 10 éves gyereknek már okostelefonja és Facebook-ja van, mert "haladni kell a korral"?

Figyelt kérdés
2014. máj. 25. 15:06
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
86%

Nem haladni kell a korral, hanem változnak az idők. A haladni kell a korral azt jelentené, hogy te mondjuk 50 éves vagy, de veszel egy ebookot.


Na, de kioktatás vége: teljesen normális, ha a szülők felkészítik őket az IT veszélyeire, és hogy miket nem szabad megosztaniuk magukról, stb.


Az okosteló meg nehéz kérdés, tudod, a boltokban már az előfizukkal nem is lehet más telefonokat kapni. Olyan, mint a lapostévé, menj el egy boltba, csak ilyet látsz.


Na, ezek miatt rád igaz, hogy haladni kell a korral:)))

2014. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
89%
Semmit anyukádnak sem volt a te korodban színes tv-je, számítógépe meg végkép nem volt neked most mégis vn. Ez pont ugyan az.
2014. máj. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
39%
Facebook szerintem nem lehet 14(ebben nem vagyok biztos) éves kor alatt és értelmét sem látom. Telefon szerintem rendben van.
2014. máj. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
27%
10 évesen fb? ez gond? tizenévesek orálisan kényeztetik egymást, ehhez képest a fb mit számít?
2014. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Nem magamról kérdeztem. :) Én 22 éves vagyok, és egyik ismerősömnél áll így a helyzet. Személy szerint én nem helyeslem a dolgot.
2014. máj. 25. 15:11
 6/60 anonim ***** válasza:
44%

# 4/5


Elég szomorú ha te ilyen 10 éveseket ismersz.

2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim válasza:
70%
Nagy butaságnak tartom. A húgom is 10 éves és ahogy csak tudom megóvom az ilyesmiktől. Telefont se adtunk neki. Kicsi még hozzá, inkább hagyjuk felnőni mint egy normális kislány.
2014. máj. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondom, hogy ha a gyerek FB-profilt akar, jobb, ha a szülő segít neki, elmagyarázza, mire kell a gyereknek vigyázni, segít beállítani az adatvédelmet, mintha a gyerek a társai segítségével, a szülők háta mögött regisztrál. Bár divatos elvárás, de teljesen irreális, hogy a szülő majd napi 24 órában csak a gyerekkel foglalkozik, és kontrollálja, hogy mit csinál.
2014. máj. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
81%

Fiam 11 éves, van okostelefonja és fb-je is már egy éve.

Mindkettőt "felügyelem", pl. ellenőrzöm kik jelölik be, kik írogatnak.

2014. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
81%

Az én húgomnak nincs facebookja, sőt csak ritkán számítógépezhet, akkor is inkább csak játszik, nem internetezik!

Telefonja van, mert bármi van fel tudjon hívni minket!

2014. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!