Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem el kell fogadnom, hogy...

Nekem el kell fogadnom, hogy anyósom idehozza a mostohaunokáját is?

Figyelt kérdés
A férjem öccse egy gyerekes nõvel él. A gyerek sokat jár kézrõl kézre. Anyósom is fog rá vigyázni nyáron egy hetet. Nálunk is jönni akar egy-egy hétre. Több szabit nem tud kivenni állítólag. Nekem nincs gondom azzal, ha jön, unokázzon, elvinni még nem viheti. De most mondta, hogy ô úgy gondolta, hogy jön egy hétre egyedül, majd következõ hónapban a másik gyereket is hozná. Tudom, hogy náluk divat ez a nagy családosdi, mert a gyerekre a mâsik mostohaanyja is sokat vigyáz, viszi magával rokonokhoz, férje is sokat van a gyerekkel, de ott nincs igazi unoka. Nekem ez így fura. A rendes nagyszülei is foglalkoznak vele, meg lehetne oldani a családon belül a nyarat. Anyósom erõlteti, hogy hozná.

2014. máj. 2. 13:10
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
38%

Kerdezo te egy tipikus buta anya vagy.

A tobbiek mar reszleteztek, hogy miert.

2014. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
38%

miért baj az h a gyerekednek lesz egy másik gyerek mint társaság

biztos h a gyereked is jobban fogja érezni magát


am a féltékenység nem jó dolog

pláne nem egy gyerekkel szemben


és győzd meg a pasidat h hülyeség h nem engedi a gyereket át !

ennyi idősen simán ki bírnak 1-2 napot vagy akár többet is

de amint látom ti a gyerekek magatoknak nevelitek és nem az életnek !


és nem kell elfogadnod

ellenben ha azt akarod h a nagyi többet lássa az unokáját akkor ebbe bele kell egyezned !

2014. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
36%
Tehát anyós egész évben látja a mostohaunokát. Egy hét szabija van , amit eltölthet az édesunokával. Erre arra az egy hétre is vinné a másikat. Az az érzesem hogy ide csak frusztráltak írnak. Kérdező ne hallgass rájuk, igazad van, anyósod furcsán viselkedik.
2014. máj. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
51%

33, olvasni tudni kell :)


"De most mondta, hogy ô úgy gondolta, hogy jön egy hétre egyedül, majd következõ hónapban a másik gyereket is hozná."

2014. máj. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
69%
A helyzet nalunk is ugyanez, annyi a kulonbseg, hogy ferjem occse, sogornom, az o kisfia es a kozos kislany egyutt is elnek anyosekkal. Es akkor? Tudod pont azert becsulom ennyire anyosomat es aposomat mert a 4 unoka kozott nem tesznek kulonbseget, mindegy hogy melyik verszerinti, melyik van a nevukon, milyen nemzetiseguek a kicsik, unokaik mind a negyen!
2014. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, gyorsabban megértettük volna a lényeget, ha képes lennél olyan leírást adni a problémáról, amiben minimális szinten tükröződik a logika és a nyelvhelyesség. Őszintén szólva így hajnali négy óra tájékán a válaszolók kommentjeiből fogtam fel, mi is a gondod valójában. Ha használható választ akarsz kapni, szedd össze a gondolataidat és írd le értelmesen, mert lehet, hogy te vágod a szitut, de mi nem ismerjük a körülményeidet.


Jó tudom, most jön az a rész, amikor azt mondod, telefonról írsz. Az úgyis mindenre mentség manapság.


Azt meg tudom érteni, hogy nem akarod, hogy egy számodra idegen gyerek is ott legyen, mert anyám is pont így gondolkodna, ahogy te, szóval ismerem az ilyesféle mentalitást, de ha anyósod meg tudná osztani a figyelmét úgy, hogy ezzel nem bántja meg a te gyerekeidet, akkor akár még szórakoztatóbb is lehet az az időszak. Minden a te gyerekhez való hozzáállásodon és az anyósodon múlik.

2014. máj. 3. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
mi lett végül?
2014. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!