Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem el kell fogadnom, hogy...

Nekem el kell fogadnom, hogy anyósom idehozza a mostohaunokáját is?

Figyelt kérdés
A férjem öccse egy gyerekes nõvel él. A gyerek sokat jár kézrõl kézre. Anyósom is fog rá vigyázni nyáron egy hetet. Nálunk is jönni akar egy-egy hétre. Több szabit nem tud kivenni állítólag. Nekem nincs gondom azzal, ha jön, unokázzon, elvinni még nem viheti. De most mondta, hogy ô úgy gondolta, hogy jön egy hétre egyedül, majd következõ hónapban a másik gyereket is hozná. Tudom, hogy náluk divat ez a nagy családosdi, mert a gyerekre a mâsik mostohaanyja is sokat vigyáz, viszi magával rokonokhoz, férje is sokat van a gyerekkel, de ott nincs igazi unoka. Nekem ez így fura. A rendes nagyszülei is foglalkoznak vele, meg lehetne oldani a családon belül a nyarat. Anyósom erõlteti, hogy hozná.

2014. máj. 2. 13:10
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
70%
Elfogadnod nem kell, de megkerdezhetem miért zavar? Én örülnék neki, hogy a gyerekemnek a nagyija mellett lenne még egy pajtása is 1 hétig. Mondjuk nálunk hely van bőven és én nagyon szeretem a gyerekeket. Egyszerűen nem tudnak kihozni a sodromból. De, ha nem szeretnéd ne menjen.
2014. máj. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok érthetõ. Engem az zavar, hogy alig van az igazi unokájával, és még akkor sem teljesen. A másik gyerekre bármikor vigyázhat, mert ott lakik, megy érte oviba is stb. Persze nem mondom hogy heti szinten, de eleget van vele
2014. máj. 2. 13:29
 13/37 anonim ***** válasza:
66%
Remeljuk, hogy te soha nem fogsz elvalni, ott maradni a lanyoddal. Legkozelebbi anyosnak a te gyereked ccsak mostoha- senki lenne. Na, hogy tetszene?
2014. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Bocsi kozbe kaptam választ. .Köszi
2014. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%

Azt írod, hogy a te lányoddal kevesebb időt tölt, és azt is írod, hogy nem engeded, hogy elvigye.


Miért is nem engeded?

Miért is baj, hogy amikor jön hozzátok, egy hétre csak ő lesz, és utána ott lesz a kisfiú is?


Szimplán féltékeny vagy. Ezen gondolkozz el.

2014. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
66%
Egy hetet csak a te lányoddal lenne. A következő egy hetet pedig megosztana. Szerintem nagyon igazságos az anyosodtol. Kepzeld szegény kisfiú helyébe magad. Anyósod nagyon jól teszi, hogy úgy kezeli, mint a saját unokáját.
2014. máj. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
De éppen ez az, hogy vannak nagyszülei! Láttam már õket, nagyon jó dolga van a gyereknek. Nincs vele bajom, jónevelt kisfiú. Egyszerüen nem tartom igazságosnak, hogy vele többet van. Úgy, hogy nem indokolt!
2014. máj. 2. 13:39
 18/37 anonim ***** válasza:
59%
Hagy mar! Egy varosban laknak, Te meg nem az anyossal. Te hul..ye vagy, vagy trollkodsz.
2014. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
64%

De ha az anyósod szereti a fia barátnőjének kisfiát, akkor mi nem igazságos?


Add oda a lányod neki többször, hadd vigye el. A kisfiú anyukája többször engedi a gyereket vele, mint te a tied, naná, hogy többet van vele.

2014. máj. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
77%

Pláne hogy írod, hogy ti nem is egy városban laktok, ők meg igen. Akkor hogy a csudába várod el, hogy többet legyen veletek, ha még csak nem is egy helyen laktok, és te nem adod oda a gyereket? Aki már nem kicsi ahhoz, hogy leszakadjon rólad.

Ezekre is gondoltál?

2014. máj. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!