Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem el kell fogadnom, hogy...

Nekem el kell fogadnom, hogy anyósom idehozza a mostohaunokáját is?

Figyelt kérdés
A férjem öccse egy gyerekes nõvel él. A gyerek sokat jár kézrõl kézre. Anyósom is fog rá vigyázni nyáron egy hetet. Nálunk is jönni akar egy-egy hétre. Több szabit nem tud kivenni állítólag. Nekem nincs gondom azzal, ha jön, unokázzon, elvinni még nem viheti. De most mondta, hogy ô úgy gondolta, hogy jön egy hétre egyedül, majd következõ hónapban a másik gyereket is hozná. Tudom, hogy náluk divat ez a nagy családosdi, mert a gyerekre a mâsik mostohaanyja is sokat vigyáz, viszi magával rokonokhoz, férje is sokat van a gyerekkel, de ott nincs igazi unoka. Nekem ez így fura. A rendes nagyszülei is foglalkoznak vele, meg lehetne oldani a családon belül a nyarat. Anyósom erõlteti, hogy hozná.

2014. máj. 2. 13:10
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Én engedném, hogy elvigye! Mondtam, hogy próbáljuk ki, férjem nem engedi. És a kislányoSem maradna el szerintem. Ennek ellenére kipróbálnám. Ha 8kor elkezdene sírni fél 11re ott lennénk érte. De ha férjem még nem szeretné azt is elfogadom. Ezért jön anyósom
2014. máj. 2. 13:51
 22/37 anonim ***** válasza:
83%

1. A gyereketeket nem viheti el a nagymama.

2. A másik kisfiút elviheti.


1. Ti messzebb laktok.

2. A másik kisfiú közelebb lakik.


Mégis milyen alapon várod el, hogy a ti gyermeketekkel töltsön több időt?

2014. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nem több idõt. Hanem amit vele tölt, azt ne ossza kétfelé. Amikor a másik gyerekkel máskor is lehet. Szerintem ez érthetõ. Nem tudom miért nem értitek meg
2014. máj. 2. 14:02
 24/37 anonim ***** válasza:
61%

A szeretet nem feleződik, hanem sokszorozódik. A te gyermeked nem fog kevesebbet kapni a nagymamájából, csak mert ott a kisfiú. És ketten még biztosan jót is fognak játszani.


Legyél már egy kicsit belátóbb! De ha nagyon nem akarod, akkor mondd meg a nagymamának, hogy nem látod szívesen a kisfiút, mert elveszi az időt a lányodtól. Ki mernéd ezt így mondani?

2014. máj. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem lesz testvére a lányodnak, mert akkor a te lányod is kevesebb szeretet kap ?!
2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
82%
Anyosod ossze akarja tartani a csaladot, mert ha tetszik ha nem, ez a kisfiu meg nagyon sokaig a csaladban maradhat. Akarja hogy gyerekek ismerjek egymast, jatszanak egyutt, meg ha 3.5 orara is laknak egymastol. Rendes asszony, rendes anyos. Neked nem tetszik, mert nem csak a lanyod lenne a kozeppontba, meg a kisfiu csak egy mostoha unoka. Te mint a menye, hat...
2014. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
78%

Bárhogy nézem, olvasom, nem tudsz meggyőzni. Rosszindulatú vagy!

Kicsivel sem lenne kevesebb foglalkozás a lányoddal hidd el.

Nem tudom miért kell hogy csattanjon az a gyereken amiért nincs az igazi apa vele??

Te neked hogyan esne fordított esetben??? Jól esne ha lenne egy másik párod és annak az anyja úgy bánna a kislányoddal ahogyan te elvárnád most????

Nem tudom hány éves vagy, de eléggé buta vagy! Ne haragudj.

2014. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem felel senki a kérdező kérdésére. Nem nem kell elfogadnod. Végülis legyünk őszinték, ha nagymama látni akarja az unokáját akkor egyedül jön. Nem értem, hogy a mostoha unoka miért nyaralna a kérdezőnél csak mert anyós úgy akarja. Ez még nem azt jelenti hogy a kérdezőnek személyes problémája lenne a gyerekkel, itt a nagymami gondolkodása fura.
2014. máj. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
43%
te most regisztráltál más néven hogy helyeselj magadnak és lepontoshass mindenkit? ez komoly?
2014. máj. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
36%
Egy 6éves gyerek,nem fog egy 3 évessel játszani.A kérdezőnek meg igaza van,anyós a saját unokájába feccölje az energiáját.Ne egy idegen gyerekbe akinek vannak nagyszülei.ez nem irigység nem gonoszság,van annak agyereknek apja is anyja is nagyszülei meg tudom is én ki.Oldják meg a dolgaikat.Én meg mondanám anyósnak ha felfujja magát akkor is,ne hozza a gyereket.
2014. máj. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!