Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem el kell fogadnom, hogy...

Nekem el kell fogadnom, hogy anyósom idehozza a mostohaunokáját is?

Figyelt kérdés
A férjem öccse egy gyerekes nõvel él. A gyerek sokat jár kézrõl kézre. Anyósom is fog rá vigyázni nyáron egy hetet. Nálunk is jönni akar egy-egy hétre. Több szabit nem tud kivenni állítólag. Nekem nincs gondom azzal, ha jön, unokázzon, elvinni még nem viheti. De most mondta, hogy ô úgy gondolta, hogy jön egy hétre egyedül, majd következõ hónapban a másik gyereket is hozná. Tudom, hogy náluk divat ez a nagy családosdi, mert a gyerekre a mâsik mostohaanyja is sokat vigyáz, viszi magával rokonokhoz, férje is sokat van a gyerekkel, de ott nincs igazi unoka. Nekem ez így fura. A rendes nagyszülei is foglalkoznak vele, meg lehetne oldani a családon belül a nyarat. Anyósom erõlteti, hogy hozná.

2014. máj. 2. 13:10
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
36%
Hány évesek a gyerekek?
2014. máj. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
42%
Most tényleg olyan nagy ez a probléma?
2014. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
94%
Tiedre vigyazzon, masera ne? Anyosod a mostohaunokajat is ugy veszi mint a tiedet. Jo asszony.
2014. máj. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell elfogadnom, de az ő kérését is számba kellene venned. Lehet ő saját unokájaként szereti ezt a gyereket. Mert van ilyen is.
2014. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Nem igazán értelek. Ez csak annyit jelent hogy úgy szereti őt is mintha saját vér szerinti unokája lennne. Ezzel szerintem semmi gond nincs. Te miért nem tudod őt elfogadni?
2014. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg ha hasonló korúak a gyerekek, biztos szívesen játszanak majd együtt.
2014. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Az enyém 3 és fél és lány. A másik gyerek 6 és fiú. A másikkal egy városban él, máskor is vigyáz rá. Az enyémet így is ritkán látja
2014. máj. 2. 13:20
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Irigy, feltekeny dog vagy. Ennyi.
2014. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

Nekem furcsa a kérdés egyáltalán.

És ha az a gyerek a férjed öccséé lenne, akkor sem jöhetne?

Vagy mi a bajod pontosan? Nem szívleled a kisfiút? Zavar, hogy nem a férjed öccse az apja?


Nekem egy kicsit szívtelennek, vagyis inkább ridegnek tűnsz.

2014. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, de ha saját unoka lenne is zokonesne, bármikor vele lehet. De mivel lányom unokatestvére lenne más lenne a helyzet. De nem is rokongyerek, bármikor szakíthatnak. Ha nem lenne hova tenni, akkor is megérteném, de gyakorlatilag 4 nagyszülõ páros jut rá. És elvált szülõk. Tehát nm szükséges anyósom segítsége
2014. máj. 2. 13:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!