Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még itt olyan, aki nem...

Van még itt olyan, aki nem kap ajándékot karácsonykor?

Figyelt kérdés

Mármint tényleg semmit. Nekünk fánk sem lesz, ajándékot meg nem vettek, mert minek. Nem lázadok, de azért valami jelképes apróságnak örültem volna.

15/L


2009. dec. 23. 16:41
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
-l kimaradt :)
2009. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
idén nálunk sincs, bár fa lesz... mondjuk én vettem mindenkinek... 15F
2009. dec. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Minek külön szülinap, ha úgyis idősödünk? Minek eszünk, ha úgyis éhesek leszünk? Minek iszunk, ha úgyis szomjasak leszünk? Blabla.

Nem kötelező drága dolgot venni, apró kis jelképes valami is jó.

Persze, egész évben lehet szeretni, de annyit dolgoznak az emberek, van akinek ez a pár nap van, amikor igazán ráér, és össze tud jönni a családdal.

Aki meg vallásos ugye, annak meg többet is jelent ez az ünnep, mint szeretet, aki nem vallásos, az lehet nem igazán látja benne a jót, csak üzleti fogást. (megjegyzem nem vagyok vallásos)

Sajnálom, hogy nálatok ez a helyzet. Nem vagyok nagy karácsony mániás, de szeretek másoknak örömet okozni, kicsi apró dolgokkal is. Na meg sütni-főzni, olyan hangulatos. :)

2009. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
93%
A kertben van fenyőfa,levágunk egy ágat,és paprikás krumpli lesz..:)mert azt kivánjuk.De kialszom magam,és ki sem mászunk az ágybol..:)Én naptárt vettem mindenkinek.Olcso és jo is.:)
2009. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
99%

Igazat adók az utolsónak.

Az én nagyanyám szokta mesélni hogy ha szentjános kenyeret kaptak milyen boldogok voltak. meg ha kaptak peströl egy gazdag családtól szaloncukrot akkor az már nagy dolgo volt. deök is ünnepelték a karácsonyt. max dió meg alma volt az ajándék.

2009. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
mi annak örülünk h kajára van pénzünk! örülünk egymásnak,meg hvan kaja :) fa az lesz,mert még évekkel ezelött vett anya egy müfenyőt
2009. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta nem kapok semmit, mert nincs pénzünk.

Engem nem zavar, szerintem te se foglalkozz vele.

2009. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Ajéndék van , fa nincs ...
2009. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
92%
Fa van, ajándék és ünnepi ebéd-vacsora nem lesz. Nem is érdekel, úgyis utálom a karácsonyt. 14/L
2009. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen földhöz ragadt gyakorlatias szülők.Megértelek,tudom nem a drága ajándék hiányzik hanem a gesztus.Én küldök neked egy nagy puszit.:D:D:D
2009. dec. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!