Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a párom, elköltözök...

Megvert a párom, elköltözök tőle. Viszont van egy kis baj, anyukámnak mit mondjak?

Figyelt kérdés
A párom márciusban egy veszekedés alkalmával elkapta a torkomat és a falhoz vágott. Azonnal el akartam hagyni, de sajnos nincs hova mennem egyedül csak anyukámhoz. Felhívtam őt és azt mondta ne most menjek... nem tudok tovább várni mert tényleg nagyon háborús a helyzet, inkább nem is szólok a páromhoz nehogy megint nekem jöjjön. van egy kis félretett pénzem, nem élősködnék Anyán, még a városból is el akarok menni nehogy megtaláljon. Édesanyám 200km-re lakik tőlünk, új albérletben úgyhogy még csak a címét sem tudja a párom. 10én megkapom az utolsó fizetésem és megyek minden bejelentés nélkül. Viszont az a baj, hogy nem tudom mit mondjak Anyámnak. Ő az az aggódós fajta és meg sem várja hogy befejezzem a mondatom egyből jajong.:( annyim azért nincs hogy egy albérletet kivegyek (kaukció+1 hónap előre+kajálni ki tudja meddig). nem tudom hogy mondjam el Anyának hogy legyenszíves befogadni, így is elég nehéz nekem. Nem tud róla hogy meg lettem verve.
2014. ápr. 23. 18:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal csomagolj és indulj anyukádhoz. Hátra se nézz. Ha már nem vagy a lakásban, hívd fel, hogy nagy baj van, és épp indulsz hozzá. A rövid lényeget elmondhatod telefonon, a többit meg megbeszélitek személyesen. Nem fog elküldeni hidd el, főleg, ha ilyen aggódós.

NE szégyelld magad, te erről a helyzetről nem tehetsz. Indulj minél hamarabb, amíg nem jársz rosszabbul. Amíg be nem zár, nehogy el tudj menni, meg nem ver újra, el nem veszi a pénzed és az irataidat...stb.


Csak vigyázz, nehogy megtudja a szándékodat. Akkor pakolj, amikor nincs otthon.

2014. ápr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!