Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyukámnak mielőtt...

Szóljak anyukámnak mielőtt átjön a barátom?

Figyelt kérdés

Vagy csak elég, ha semmiféle bejelentes nélkül átjön. Am meg anyuek nem tudják, hogy van barátom, és egyébként ő az első barátom. Szóval most nagyon parázom.

Ja, van egy kis bökkenő: anyu most nem all szoba velem, mert vmiert besértődött, nem tudom miért, de ez van.


Na, akkor a kérdésem az lenne, hogy szóljak vagy ne mielőtt jön a barátom?


2013. okt. 29. 06:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

szoljàl mindenkèpp.

bàr szerintem nem lenne rossz otlet elöször bejelenteni,hogy van baràtod :)

2013. okt. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jo, de hat anyuekkal nem olyan a kapcsolatom... Apuval heti egyszer talalkozom. Anyuval naponta, de vele meg nem beszelek. Am tudom h mondanom kene h van baratom.
2013. okt. 29. 06:21
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Békülj ki vele és mond meg neki, hogy van barátod és azt szeretnéd, ha át menne hozzátok.
2013. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinem ne bejelentsd, hanem KÉRDEZD meg, hogy átmehet e. Lehet, hogy fura számodra, de nem mindig alkalmas egy szülőnek, hogy idegen kamaszgyerekek lébecoljanak a lakásban.
2013. okt. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%

Majd akkor szólj mielõtt ELMEGY!

"Ó anyám, ó anyám!"

2013. okt. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A fiut ismeri anyu, csak nem tudja, hogy o a baratom. Es szokta mondani h hozzank johetnek a barataink, haverjaink csak ne legyenek enyveskezuek.
2013. okt. 29. 07:50
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp, de azét előtte jó lenne ha bejelentenéd, hogy van barátod.

Amúgy békülj ki vele, kérdezd meg, hogy mivel bántottad meg.


Off: most jót röhögtem magamban az enyveskezűn, valahogy mindig a reszkessetek betörők jut eszembe róla :D

2013. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

nem tudom, miért kell ilyen korban bejelentgetni, hogy barátja van.

Ha azt mondták, mehetnek a haverok, akkor menjen. Szólhatsz, hogy áthívnád a Józsit, de nem kell külön ráhangsúlyozni, hogy most ő A barát...

2013. okt. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

Ez a kutúrált együttélés alap feltétele...



Egy lakótársnak is bejelenti az ebmer, hogy vendége lesz sőt megkérdezi, hogy zavarja-e.

Ebben az esetben pedig nem is a "saját portádra" hívod, hanem a szüleidére.


Illik szólni, és megkérdezni

2013. okt. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

ma08:56 honnan tudod egyáltalán, hogy a kérdező hány éves??

Írsz valamit amiről nem is tudsz semmit!


Off: egy kultúrált ember még az albérletben is bejelenti, hogy vendége lesz, hogy esetleg nem e zavarja a többi lakótársat!!

2013. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!