Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog már, hogy nekem...

Milyen dolog már, hogy nekem kell anyukámnak pasit találni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleim és anyám is ezzel piszkálnak, hogy keressek neki valakit társkeresőn, netes oldalakon. Ha esetleg valakit mégis ő nézett ki magának, nekem kell üzenetet írni. Azt tudni kell, hogy anyukám nem magyar származású és nem éppen tökéletes a helyesírása, de itt nem arról van szó, hogy átnézem a szöveget nyelvtanilag, hanem nekem kell megfogalmazni és az én gondolataim vannak az üzenetben. Mivel lehetne őket lerázni? Szerintem ez kicsit sem az én dolgom lenne.
2013. okt. 13. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerüen nem csinálod és kész, ennyi az egész.
2013. okt. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik, hogy amit tőled akarnak, az csalás, hazugság. Ugyanis az a férfi lehet, hogy komolyan társat keres.

Ha a te gondolataidat olvassa, a te helyesírásodat látja, akkor rólad alkot valamilyen képet magában, és nem az anyukádról.


Ráadásul, ha majd találkoznak, akkor kiderül, hogy nem tud jól magyarul, nem is ért mindent, nem tud helyesen írni, s az a férfi első körben csalódik benne, mert átverve érzi magát.


Tehát oldja meg az anyukád másként.

Nem beszélve arról, hogy ez neked érzelmileg sem mindegy.


Nem a gyerek dolga, hogy a mama érzelmi életét megoldja.

2013. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valahogy gondoltam...
2013. okt. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem a te ügyed,ez igaz.De kereshetne az anyanyelvén is,hirdetést feladva,hátha jelentkezik rá valaki hasonló.
2013. okt. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!