Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert a párom, elköltözök...

Megvert a párom, elköltözök tőle. Viszont van egy kis baj, anyukámnak mit mondjak?

Figyelt kérdés
A párom márciusban egy veszekedés alkalmával elkapta a torkomat és a falhoz vágott. Azonnal el akartam hagyni, de sajnos nincs hova mennem egyedül csak anyukámhoz. Felhívtam őt és azt mondta ne most menjek... nem tudok tovább várni mert tényleg nagyon háborús a helyzet, inkább nem is szólok a páromhoz nehogy megint nekem jöjjön. van egy kis félretett pénzem, nem élősködnék Anyán, még a városból is el akarok menni nehogy megtaláljon. Édesanyám 200km-re lakik tőlünk, új albérletben úgyhogy még csak a címét sem tudja a párom. 10én megkapom az utolsó fizetésem és megyek minden bejelentés nélkül. Viszont az a baj, hogy nem tudom mit mondjak Anyámnak. Ő az az aggódós fajta és meg sem várja hogy befejezzem a mondatom egyből jajong.:( annyim azért nincs hogy egy albérletet kivegyek (kaukció+1 hónap előre+kajálni ki tudja meddig). nem tudom hogy mondjam el Anyának hogy legyenszíves befogadni, így is elég nehéz nekem. Nem tud róla hogy meg lettem verve.
2014. ápr. 23. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mondd meg neki, ez olyan helyzet, amit orvosolni kell, amint lehet! Hidd el, ha megtudja, mi történt, haza fog hívni!:)
2014. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Csak remelni tudom, hogy anyukadnak van annyi szive, h befogad!
2014. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Mondd el neki, hogy mi történt mindenképp!
2014. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

"Nem tud róla hogy meg lettem verve."


Hát akkor tudjon. Mindjárt mást fog mondani hidd el. (Főleg hogy az az aggódós fajta, érted fog aggódni és rögtön igent mond.)

2014. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
95%

Csak jajjgasson, kit érdekel! Fontosabb a te lelki és testi éppséged! pakolj minél előbb és hagyj hátra mindent! mondd el anyádnak az igazságot meg fogja érteni és melletted lesz majd hiszen a lánya vagy! Ne álltasd magad egy ilyen pasi mellett, ha képes arra h agresszívan lépjen fel egy nővel szemben, akkor meg fogja tenni többször is. ez nem normális dolog! tönkre mész mellette. ne foglalkozz azzal h szerelmes vagy! azonnal lépned kell mindegy milyen áron! Ne félj segitséget kérni! Én fiú vagyok de érint a téma, a nővéremet sokáig terrorizálta a degenerált pasija, és annyira ostoba volt h mindig vissza ment hozzá! kérlek te légy okosabb! Minden rndbn lesz az anyád mellett csak hagyd el azt az állatot amint csak lehetséges!

20F

2014. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha az én lányom akár éjszaka hazaállítana, és elmondaná, hogy a pasija fojtogatta, megverte, fogadjam be, nos nem csak, hogy befogadnám (ezt amúgy is megtenném ha ok nélkül jönne haza) de mindent elkövetnék, hogy a pasas megtudja milyen érzés ha megverik, fojtogatják..
2014. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon megalázó de el fogom neki mondani mi történt. De így telefonba mire a végére érek el is megy az életkedvem az biztos.:( Személyesen jobb lenne, csakhát nagyon messze van. Odaállítani meg csak úgy nem akarok mert hátha "szívinfarktust kap" és vissza fordít.
2014. ápr. 23. 18:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez nem telefontéma. Nyugodtan menj haza, és meséld el személyesen, hogy mi történt veled. Egy normális anya nem dobja ki a gyerekét amikor nagy bajban van.
2014. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos befogad, miért ne tenné ? Bajban van a gyermeke.

Valahogy úgy kezd a témát, hogy minden rendben van mostmár, ezért is jöttél el, de ez és ez történt. A pozitívval kezdd, hogy kiállsz magadért, teszed a helyes lépéseket, utána mondd hogy mi történt. Így látja is, hogy próbálod helyes mederbe terelni életed, de együtt is érez veled és befogad.

2014. ápr. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

ÚRISTEN!

én is 200km-re laktam anyuéktól...és engem is megvert az exem. Ez kísértetiesen hasonló.

Én elmondtam anyunak, apunak nem, azóta is hibáztat + hozzám se szól, épp, hogy köszön, mert minek adtam fel a tökéletes gondmentes életemet, mai napig üzleti kapcsolatot tart fent vele, amit a hátamon felkapaszkodva taposott ki magának.


Aki egyszer megvert, megver többször is. Aki nőre kezet emel, az egy féreg!

Mondd el anyukádnak, mi a helyzet. Ha eltitkolsz valamit, ami ennyire komolya, akkor ő csak arra asszociál, hogy kicsit összekaptatok, majd úgyis megoldódik!

Légy őszinte!

2014. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!