Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves a barátom, én meg 17....

27 éves a barátom, én meg 17. Hogyan mondjam el az igazat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nem mutattam még be nekik csak azt mondtam, hogy 22 éves meg egyszer láttak minket messziről. Félek, hogy ha elmondanám az igazi korát akkor nem nagyon engednének hozzá pedig amúgy nagyon jól kijövünk és nem csak kihasználjuk egymást. Én se vagyok hülye, nem adtam magam oda egyből. Mikor mondjam el nekik? Szerintetek hogyan fognak reagálni rá? Nyáron tölti a 28-at, én meg nemrég lettem 17. Ő az első.
2014. márc. 1. 21:57
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

17: "Anya és apa között is 10 év van. jó,oké akkor más világot éltünk."


És ők is 17-27 évesen találkoztak? Nem valószínű, nagyon ritka az ilyen kapcsolat, ami fiatalon kezdődik és évekig tart... Nem a nagy korkülönbség, mert két felnőttnél hogy 24-34 vagy 28-38 évesek már tök mindegy. Az én szüleim között is 13 év van. De amikor az egyik még félig gyerek, akkor annak még nem való kapcsolat egy felnőttel. Ugyanazt látom amit előttem írtak, egy átlag normális huszonéves férfinek nem társaság egy tizenéves lány.


"Én írtózom az idősebb pasiktól,25 felett nálam mindenki pedofilnak számít. "


Nézz utána mit jelent ez a szó, ha nem tudod, akkor ne használd.

2014. márc. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
86%

En 28-30 evesen nagyon minimum 22-24 evesekkel kezdtem, ha megjelentem volna egy 17 evessel a barati korom korberohogott volna az tuti. Szerintem ehhez is kell egy fajta visszamaradottsag a fiu reszerol hogy egy 17 eves lannyal jojjon ossze.

A szuleid ezt tudjak, ha te nem is, pont ezert szeretnenek egy korban hozzad illo fiut.

2014. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
87%

Ha én lennék a szüleid helyében, akkor nem tiltanálak el, inkább meghívnám vendégségbe a kedves udvarlót, és elbeszélgetnék vele, hogy mik a tervei, és mit akar egy kiskorútól. Aztán neked sem ártana valahogy felnyitni a szemed, hogy nem hozzád való egy ennyi idős férfi. Persze, a tiltás az csak még jobban összeboronálna titeket.

Általában egy 17 éves lánynak ilyen esetben a pasi kora nagyon is imponál, különlegesnek érzi magát, hogy egy "érett" férfi őt választotta. A valóság azonban 99 százalékban az, hogy a férfi a saját korosztályában baleknak számít, vagy könnyű, naiv prédát akar. Az egy dolog, hogy nem adtad magad egyből, de még érned kell szellemileg is. Huszon évesen ha minden jól alakul, akkor be fogod látni, amit most mondok, most viszont elég lenne annyit megértened, hogy a saját korosztályodból illene hozzád egy srác! Nem pedig egy felnőtt, aki ráadásul visszaél a helyzetével...

2014. márc. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok év van közöttünk de amikor beszélgetünk meg együtt vagyunk ez annyira nem észrevehető. Én megmondom őszintén, hogy engem 20 év alatti fiúk nem is érdekelnek. Mindig az idősebbek tetszettek. Na jó, 25 felett sose beszélgettem. És szerintem azért is jobb egy idősebb mert felelősségteljes. Jobban tud rám vigyázni mint egy 18 éves és teljesen máshogy gondolkodik. Vidéken lakunk és a mai világban a saját korosztályomból nem sok olyan van aki úgy gondolkozik ahogy az ő vagy az én családom. Ezért is gondolom úgy, hogy mellém való. Ha meg valamiért mégsem működne kettőnk között akkor így jártam, legalább tanulok a hibámból. Azt hozzáteszem, hogy márciusban lesz 4 hónapja, hogy ismerem de szex vagy hasonló szóba se jött. Ha egy velem egyidőssel beszélek akkor már az első beszélgetéseknél szóba hozza. És nekem ez i fontos, hogy ne beszéljünk állandóan erről meg amúgy is. Ha meg csak arra kellenék neki akkor benézte mert akkor megyek bele bármibe ha én is akarom, meg amúgy is kicsit szégyenlős vagyok úgyhogy az még messzebb van. A legfiatalabb barátnője amúgy 23 éves volt...
2014. márc. 2. 10:24
 25/33 anonim ***** válasza:

17 évesen ígyse-úgyse lehet arra számítani, hogy ez egy örökké tartó kapcsolat lesz, akárhány éves is a fiú.


Mondd meg a szüleidnek nyugodtan, de előbb hagyd, had ismerjék meg. Hívd el ebédre vagy szervezz valamilyen közös programot, hogy lássák, milyen. Ez fontosabb annál, mint a kor és ha már ismerik egy kicsit és megbízhatónak találják, látják, hogy szeret, könnyebben elfogadják majd a korát, mintha először azt tudnák meg róla és esetleg alapból elutasítanák.

Nekem 18 évesen volt 26 éves pasim, nem volt belőle gond itthon.

2014. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
49%

Én vagyok a 17-es válaszoló. Nyugi,emberek tudom már rég kinőttem,abból a korból ,hogy egy pedofil elkapjon,de azt hittem érteni fogjátok a poént.

Amúgy igen,anya 18 éves volt amikor apa elvette feleségül,előtte másfél évet jártak.

Kérdező! 4 hónap nem valami sok,szerintem még ne feszegesd,ezt a kor témát,kitudja lehet egy hónap múlva már nem is lesztek együtt. Nekem furcsa,hogy nem a saját korosztályával ismerkedik.

2014. márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Anya apa beszelnunk kell. A multkor nem voltam oszinte veletek. A fiu akivel jarok nem 22 hanem 27 eves. Tudom mit gondoltok hogy tul idos hozzam es biztos csak kihasznal. De erzem hogy nem igy van. Szeressuk egymast es jol kijovunk. Sajnalom hogy hazudtam de feltem hogy nem ertetek meg. Szeretem ot es boldog vagyok vele. Ha szerettek akkor elfogadjatok.
2014. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Nem csak ebben a korosztályban nem lehet örökké tartó kapcsolatra számítani. Akkor senkinek senkivel nem kéne összejönni. Nagyon ritka az amikor valaki örökre együtt marad a másikkal. Egyébként nem fiatalokkal ismerkedik csak egyszer beszélgettünk és szimpatikusak lettünk egymásnak.
2014. márc. 2. 17:15
 29/33 anonim ***** válasza:
Most megy a TV 2-n a randi Andi-s műsor. Van benne egy 39 éves nő, már kétszer elvált. Semmire nem lehet azt mondani, hogy biztos és örökké tart!
2014. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Ja akinek önmaga szerint is baromi nagy elvárásai vannak másik iránt. Lehet nem véletlen.ű
2014. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!