Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves a barátom, én meg 17....

27 éves a barátom, én meg 17. Hogyan mondjam el az igazat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nem mutattam még be nekik csak azt mondtam, hogy 22 éves meg egyszer láttak minket messziről. Félek, hogy ha elmondanám az igazi korát akkor nem nagyon engednének hozzá pedig amúgy nagyon jól kijövünk és nem csak kihasználjuk egymást. Én se vagyok hülye, nem adtam magam oda egyből. Mikor mondjam el nekik? Szerintetek hogyan fognak reagálni rá? Nyáron tölti a 28-at, én meg nemrég lettem 17. Ő az első.
2014. márc. 1. 21:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
89%
A hazugság a lehető legrosszabb döntés volt. Kár eljátszani a bizalmukat, miközben pont azért könyörögsz...
2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
53%

Ne mond el sehogy :D


Mire elmondanád, valószínű addig úgy elhagy és beújít egy másik tinilánykát.:)

2014. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 ghajhigopsdfjhs válasza:
84%
Igy mondd el: Szia apa, anya! A pasim 28 lesz... Mi az ebéd?
2014. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Azért mondtam azt mert ha elmondtam volna az igazat akkor valószínűleg esélyt se adnának arra, hogy megismerjék. El se engedtek volna vele sehova szerintem. Magyarul lehet, hogy tiltanának tőle.
2014. márc. 1. 22:03
 5/33 A kérdező kommentje:

! Ezektől a válaszoktól meg kíméljetek kérlek !


Nem fogok róla regényt írni, meg kell ismerni. Nem volt még ennyire fiatal barátnője.

2014. márc. 1. 22:04
 6/33 anonim ***** válasza:
2014. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
63%

Épp ezért.. mert nem volt neki.


Most rájött, hogy nem egy nagy kunszt behálózni egy buta kislányt.. így majd egyre többet és többet akar. Több fiatal cuncit. 28 éves.. fiatal még, csak hozzád képest idős. :D

2014. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

"Azért mondtam azt mert ha elmondtam volna az igazat akkor valószínűleg esélyt se adnának arra, hogy megismerjék. El se engedtek volna vele sehova szerintem. Magyarul lehet, hogy tiltanának tőle."


Igazuk lenne. Sem eletkorban, sem ertelmi szintben, sem igenyekben nem vagytok egymashoz valok.

2014. márc. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Kösz a tanácsot. Szia :)

6 válasz érkezett, ebből egy sem hasznos igazán. Szeretnélek titeket megkérni, hogy a kérdésemre válaszoljatok!

Köszönöm.

2014. márc. 1. 22:09
 10/33 anonim ***** válasza:
78%

Kislany, kaptal valaszt.

Allj elejuk es mondd meg az igazat, es viseld a kovetkezmenyeket. Ennyi.

2014. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!