Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 éves a barátom, én meg 17....

27 éves a barátom, én meg 17. Hogyan mondjam el az igazat a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Nem mutattam még be nekik csak azt mondtam, hogy 22 éves meg egyszer láttak minket messziről. Félek, hogy ha elmondanám az igazi korát akkor nem nagyon engednének hozzá pedig amúgy nagyon jól kijövünk és nem csak kihasználjuk egymást. Én se vagyok hülye, nem adtam magam oda egyből. Mikor mondjam el nekik? Szerintetek hogyan fognak reagálni rá? Nyáron tölti a 28-at, én meg nemrég lettem 17. Ő az első.
2014. márc. 1. 21:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%
Nekem a barátnőm volt hasonló helyzetben. Ő 16 volt a srác meg 30 körül. (Nem tudom pontosan, de ha jól emlékszem 32) Ő nála is ugyan az volt a kifogás, nem mondta el hogy hány éves, mert a szülei esélyt se adtak volna neki. Nem tudom pontosan hány évesnek mondta, de a lényeg nem is ez. Azt hiszem jó másfél év után derült ki a valódi kora a srácnak, de akkor ez már senkit nem érdekelt, megszerették. Ezen kívül 6 évig voltak együtt, egy ,,barát" sz@rkeverése miatt mentek szét. Na de a lényeg ami lényeg, hogy szerintem ha esélyt látsz arra, hogy ha megismerik és megszeretik, utána nem fogják zokon venni a korát akkor egyelőre ne szólj. Bár ez nagyban függ a szüleidtől, mármint hogy mennyire fordítanának hátat utána.
2014. márc. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
57%
Mond továbbra is hogy 22 éves és kész. Én 43 vagyok, innen nézve 17 és 27 nem is olyan nagy különbség. Egy érettebb 17 éves lány, és egy gyerekesebb 27 éves férfi jól megtalálhatják a közös hangot.
2014. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 peace13 válasza:
51%
Az elején elkelett volna mondanod :) én 18 vagyok a párom 30 és 9 honapja együtt vagyunk és a szüleim megértették és nem hazudtam nekik, kicsit tartottam tőlük de minden simán ment. Mi hamarabb tisztázd !!!
2014. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én mindig csodálom az ilyen fiúkat, akik képesek a könnyű sunáért eldobni az önérzetüket. Intellektuálisan én már 20 évesen sem bírtam mit kezdeni egy tizenévessel. Mi a közös téma? Én kutatok és járom a világot, ő meg tud mesélni arról, hogy mekkora köcsög a matektanár. Lenyűgöző randik voltak.

Te még ovis voltál, amikor a barátod annyi mint te most. Szóval csak óvatosan a kicsikkel, lehet hogy akit épp melletted pelenkáznak lesz a nagy Ő ;)

2014. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%
Osztom a 22:53as véleményét. 25 évesen én se kezdenék 20 alatti csajjal.
2014. márc. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%

Ja, hogy a kérdésre is:

őszinteség, minden téren. Kár volt hazudozni eleve, de tudom, hogy ez ösztönből jön, mert érzed te is, hogy ultragáz. Úgy is ki fog derülni, hacsak nem fektetsz extra energiát a hazugság fenntartásába (pl, olyan felmerülő apró kérdéseknél, hogy melyik egyetemen végzett).

2014. márc. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
48%

Anya és apa között is 10 év van. jó,oké akkor más világot éltünk.

Én írtózom az idősebb pasiktól,25 felett nálam mindenki pedofilnak számít.

Mióta vagytok együtt ?


19/L

2014. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
98%

"Én írtózom az idősebb pasiktól,25 felett nálam mindenki pedofilnak számít."


Tudod egyáltalán, mit jelent az a szó?

2014. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
82%
Akkor mondd el, ha jobban megismerték, megkedvelték. Rájönnek majd, hogy nem a kor számít. A 10 év korkülönbség meg nem olyan gáz. 21 voltam mikor megismerkedtem a párommal, ő akkor volt 32, nemsoká két éve lesz hogy együtt vagyunk :)
2014. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
47%

Felesleges bemutatnod, úgysem tart sokáig ez a kapcsolat.

95%, hogy fél év múlva már nem lesztek együtt.

2014. márc. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!