Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak és a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A napokban elmentem az orvoshoz mert késik meg volt pozitív a tesztek között és kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok (védekeztünk). Csak a legjobb barátnőmnek mondtam el... nem tudom hogy mondjam el itthon, kicsit félek. A barátom 9 évvel idősebb nálam. Nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

18/L


2014. febr. 6. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%

Már nem is fogod tudni elvetetni,kifutsz az időből mire meglenne minden vizsgálat.


Elmondod,sorbaveszitek a lehetőségeket,és valami úgyis lesz.

2014. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Ja,és a hogyan mondd el:

"Anya,apa,Sanyi,terhes vagyok,11.hétben járok.Anya,apa nagyszülők lesztek,Sanyi,apa leszel"

2014. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
De hogyan? Egyszerre mindenkinek? Vagy külön? Mit mondjak? Csak így simán, vagy ne egyből a lényeget?
2014. febr. 6. 15:35
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elvetetni már nem is tudod! Mióta késett,mire elmentél orvoshoz? Arról sem tud egyikük sem,hogy késik? Én először a páromnak mondanám el, majd vele együtt,vagy ha úgy könnyebb akkor egyedül a szülőknek. Ha valamelyikükkel jobb a viszonyod akkor kezdheted vele is!
2014. febr. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először a barátodnak, utána együtt mondjátok el a szüleidnek. De ne húzd tovább az időt.
2014. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem tudom ezt, hogy nem lehet észrevenni időben. Most megiszod a levét a felelőtlenségednek!
2014. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
:D
2014. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan? Nagyon gyorsan.

Azt azért nem értem, hogy hogy-hogy csak most késik, amikor már 11 hetes vagy. Megvolt eddig?


Állj a barátod elé, és mond meg neki, hogy mi a helyzet. Az első reakciója talán nem a szüleidnek szól. Ha meg akarod tartani, és örülsz neki akkor remélhetőleg a barátod is fog. Ha meg sokkot kap, azt is jobb kettesbe átbeszélni. A hogyan továbbról ne is beszéljek.

2014. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%
Hát ha összejött ez a gyerek,akkor NEM védekeztetek megfelelően!!
2014. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 SMILE'S válasza:
100%

Szia!


A válasz nem nehéz. Ha nem 14 éves vagy.


Ha szereted a párod és Ő is téged, akkor jó. :)



Szóval én azt mondom, hogy annak mondd el legelőször, akivel a legjobb a kapcsolatod.

2014. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!