Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak és a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A napokban elmentem az orvoshoz mert késik meg volt pozitív a tesztek között és kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok (védekeztünk). Csak a legjobb barátnőmnek mondtam el... nem tudom hogy mondjam el itthon, kicsit félek. A barátom 9 évvel idősebb nálam. Nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

18/L


2014. febr. 6. 15:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

17:55-ös: "némi kis csalással mondjátok meg, hogy védekeztél, másfelől hogy csak most az utolsó menstruációd maradt ki és akkor néztétek meg a tesztet"


Ebben mi a "némi kis csalás"?!?!?! A kérdezö gyakorlatilag ugyanezt írta a kérdésben!!!

2014. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha a párod elé állsz és elmondod neki,hogy mi van. Ha szeretitek egymást akkor jó ha nem elvetetni már aligha tudnátok. Nekem 2 hónapig rendesen megjött és a rutin vizsgálatnál derült ki,hogy terhes vagyok. Szóval nem olyan elképzelhetetlen. Bár mi terveztük a babát.
2014. febr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Olvasgatok, olvasgatok. Se szakma, Se érettségi. Biztos, hogy könnyebb elhelyezkedni ezután, de nem egyenesen arányos azzal, hogy valaki milyen szülő lesz.

Szeretnék tiszta szívből gratulálni, meglátod mekkora öröm egy gyermek.


Kérdésedre én először a páromnak mondanám el, majd a szüleidnek együtt. Biztosan megértik és támogatnak. Sok Sikert!

2014. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

21"

mivel nem olvastam sehol, hogy leírta volna, hogy csak most maradt ki, vagy már 3 hónapja, ezért mondtam, hogy ne tűnjön a szülők előtt egy felelőtlen lánynak, akinek esetleg, ha már az első hónapban ha észreveszi, hogy késik, lett volna módja -amennyiben rosszak a körülményei,illetve pillanatnyilag nagyon nem jókor jönne a baba- elvetetni.

2014. febr. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!