Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Hogyan mondjam el a barátomnak és a szüleimnek?

Figyelt kérdés

A napokban elmentem az orvoshoz mert késik meg volt pozitív a tesztek között és kiderült, hogy 11 hetes terhes vagyok (védekeztünk). Csak a legjobb barátnőmnek mondtam el... nem tudom hogy mondjam el itthon, kicsit félek. A barátom 9 évvel idősebb nálam. Nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

18/L


2014. febr. 6. 15:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
41%
Gratulálok e gyermekáldáshoz!
2014. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Milyen undorító, rosszindulatú emberek vannak... Lepontozzák a gratulációt.
2014. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már valaki említette annak mondd el, aki a legközelebb áll hozzád. Utána könnyebb lesz a többieknek is. Remélem minden jól alakul veled, és örülni tudtok a babának:)
2014. febr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

" Milyen undorító, rosszindulatú emberek vannak... Lepontozzák a gratulációt."

Jah, a sok köccsööögg!!

:D

2014. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%
Gratulálok de ez igy nem biztos hogy jokor jött se egy szakma se egy érettségi
2014. febr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el az apának, aztán együtt elmondjátok a szülőknek.
2014. febr. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Először beszélj a pároddal, utána a szüleiddel.

Sok választásod amúgy sincsen már, titkolózni meg hülyeség lenne, hisz azért majd kifogsz gömbölyödni.

Ess túl rajta minél előbb!

2014. febr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hazudni meg titkolózni nem tudsz,nem is érdemes,szóval már most ülj le a barátoddal beszélgetni,és mondd el neki.Ezután beszélj a szüleiddel,és tisztázzátok a továbbiakat.
2014. febr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
ha a sorrend a kérdés, akkor először először barátodnak, aztán meglátod hogy neki milyen a reakciója -remélhetőleg kedvező- utána együtt a szüleidnek. annyit tudnék javasolni hogy némi kis csalással mondjátok meg, hogy védekeztél, másfelől hogy csak most az utolsó menstruációd maradt ki és akkor néztétek meg a tesztet
2014. febr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Hát nem lesz egyszerű elmondani az biztos. Én a páromank rögtön elküldtem a pozitív tesztet, pár hétre rá a szülők is tudták. Nem örültek de nem volt mit tenni.
2014. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!