Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt hónapos terhes vagyok, a...

Öt hónapos terhes vagyok, a párom azt mondta, hogy ő nem jön el velem egy ultrahangra sem mert látja még a gyereket eleget, ha megszületik. Kicsit meglepődtem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 20:51
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
41%

szerintem miért ne.A férjem pl üzeni hogy minden férj lájkolja a férjedetXD

a lényeg,hogy attól ő még szereti a babát csak addig nem érdekli az ilyen amíg nincs valami gond.

Ez olyan mint amikor nőként kérik simizzem meg a pocakját mert rúg a baba mire az én reakcióm"minek úgyis tudom hogy ott van"...

2014. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
56%
Én őszintén szólva jót nevettem most ezen. Milyen igaza van! Én nő vagyok, egyelőre nincs gyerekem, de sosem sértődnék meg ilyenen. Ma már úgyis adnak felvételt lemezen, akár 5D ultrahang is elérhető, ha akarja, megnézi otthon. Sok férfi utálja a kórházak, rendelők hangulatát még akkor sem jönnek lázba, ha a gyereküket láthatják foltokként egy monitoron. Amúgy meg tudom őket érteni. Szóval velem jól járt volna a párod, én felkacagtam volna, és azt mondtam volna, hogy oké, te tudd. Tényleg látni fogja minimum 18 évig minden áldott nap, de akár tovább is (hisz hányan élnek otthon még 30 évesen is...). Egy nő ezt teljesen másként éli meg, mint egy férfi. A férfiakat az ilyen dolgok sokszor nem érdeklik, csak a párjuk kedvéért úgy tesznek, mintha... Persze, vannak kivételek, én tudom! De ez olyan, mint az esküvő. A szervezés sem érdekli őket, csak legyen már házas és kész. Így van a gyerek is. Tök jó, hogy jön, de az UH annyira nem kézzel fogható. Majd ha már megszületett a gyerek, és felfogta, hogy létezik, na onnantól lehet panaszkodni, ha le se sz*rja.
2014. febr. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
67%

Párom is azt mondta a volt asszonykájának, hogy:"Mit üljek én ott a sok terhes nő között órákig, hogy aztán 3 percig egy maszatot nézzek a képernyőn?" Inkább megyek dolgozni.Hozd el a képet és kész.


Viszont a szülésnél már ott volt és ő vágta el a köldök zsinórt.


Az egyik ismerősömet én kísérgettem hónapokig ultrahang vizsgálatokra és annyira tényleg nem izgalmas dolog.

2014. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
50%
utána meg azért nyefegsz, hogy minden oltásra is közösen kell menni. agyrém. Nem akar menni, nem megy.
2014. febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
43%
Őszintén szólva az ultrahang kép látványa max a kismamaban ébreszt gyengéd gondolatokat, egy átlag ember szamara felismerhetetlen kusza valami. Nincs miért megsértődni,
2014. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
75%

Az én férjem egyszer jött el velem 3Dre az egész terhesség alatt.Kiváló apa aki mindennél jobban imádja a lányát.

Ebből amit mondott én nem vonnék le messzemenő következtetéseket.

2014. febr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
35%

Tipikus nõi hiszti.

"Nincs semmi probléma, de azért felújok valami apróságot, hadd menjek az idegeire."

Én csak szerencsétlen apukát sajnálom.

2014. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
70%
Az én férjem egyik terhességem alatt sem kísért sehova. Kocsi volt a segge alatt,oszt mehettem szülni busszal.Később nagy kegyesen befáradt és a fájások szüneteiben azzal idegesített, hogy Kérdezd már meg mikor lesz gyerek? A másodiknál be se jött, meg se nézte...Persze ez csak egy rossz példa. Nagyon sok jó férj van.De akkor se kellene ilyen helyzetben bunkónak lenni.
2014. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
59%

18. Ez nagyon durva :o



Kérdező: Hát elég fura a párod. Ok, hogy nem érdekli az ultrahang, de te se, leszarja hogy te mit szeretnél. Önző ember, de gyanítom, hogy korábban is az volt, mégis vállaltál vele gyereket.

2014. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
58%

18!

En csak azt nem ertem, hogy ilyen embernek miért vállaltal gyereket, pláne kettőt.....

2014. febr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!