Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt hónapos terhes vagyok, a...

Öt hónapos terhes vagyok, a párom azt mondta, hogy ő nem jön el velem egy ultrahangra sem mert látja még a gyereket eleget, ha megszületik. Kicsit meglepődtem. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 27. 20:51
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén??én vérig lennék sértve.Azt akit szeret az ember nem.lehet eleget látni.
2014. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%
Hat ez tenyleg eleg erdekes, ha viccesen mondta, meg akkor is. Nem lehet, hogy csak irtozik minden fele orvosi dologtol?
2014. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim válasza:
35%
Az, hogy nem apának való...ez szerintem az bizonyítja, hogy verni fogja, folyamatosan piszkálni stb...ha már meghallja a sírását ki lesz borulva...veszekedni fogtok és a végén egyedül neveled a gyereked...ez a véleményem
2014. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon felkapnám a vizet. Mintha nem is érdekelné a saját gyereke.


Mondjuk egy ILYEN emberrel nem is kezdtem volna. Bocsánat, hogy találgatok, de gondolom ő a vérmacsó, aki majd villog a kölyökkel, meg idegenek előtt mutatja milyen jó apa, otthon meg lesza.ja.

2014. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%
Érdekes apa lesz, ha majd a pici sírni fog akkor mit fog a fejedhez vágni? Velem is a párom csak egyszer volt, mert külföldön dolgozik, de amikor elmondtam neki, hogy nekem mennyire fontos lenne, hogy jöjjön el velem, mert mindig az anyukákkal ott ülnek az apukák. Amikor ezt elmondtam neki, akkor kért szabadnapot és eljött velem, és ö is imádta.
2014. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom. Főleg a babát...
2014. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%

Érzéketlen alak.


Amikor én a kislányomat vártam, akkor még csak úgy engedték meg, hogy az apuka is meghallgassa a kicsi szívdobogását, ha lefizettük a nővérkét.


A férjem ott állt mellettem, és amikor meghallotta a kislányunk szívének a lüktetését, akkor potyogni kezdtek a könnyei...

2014. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim válasza:
80%
Nagyban leszarja, mi lesz a gyerekkel és a babával. Miután megszületik, szépen le fog lépni.
2014. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
92%
Húú. Hát rosszul esne az biztos. Az én párom most jön velem minden vizsgálatra, ami 2 hetente van.(külföld) Semmiért se hagyná ki.
2014. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
72%
Ne őrüljetek már meg rögtön... attól, hogy nem fakad sírva örömében minden apróságért, még szereti a leendő gyerekét és kíváncsi rá. Ez csak egy ultrahang. Tudjátok, nem minden ember ilyen érzelgős és tapadós. Én harmadik gyerekként már nem is voltam olyan érdekes, akkoriban még egyáltalán nem is volt divat párosan járni a vizsgálatokra... mégis mindennél jobban szeret apukám és bármit megtenne értem. Szóval vegyetek vissza a hormonjaitokból kicsit és nyugodjatok meg, ilyen hárpiákhoz nekem se lenne kedvem. :)
2014. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!