Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő, aki úgy döntött,...

Van olyan nő, aki úgy döntött, hogy nem vállal gyereket, és egyáltalán nem bánta meg?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, úgy érzem, hogy egyáltalán nem hiányzik a gyerek.Klassz munkám van, amit szeretek, és kitölti az életem.A gyerekeket sosem szerettem különösebben, nem volt velük igazából bajom, csak nem tudtam velük mit kezdeni.Sosem tervezgettem, hogy "jaj, majd ha lesz gyerekem, milyen jó lesz stb...." egyszóval nem vágytam rá soha.

Úgy konkrétan nem mondanám, hogy nem akarok gyereket, csak kíváncsi vagyok, h van-e itt olyan, akinek nincs, már nem is lehet és úgy érzi, hogy nem is hiányzik az életéből.Én jelenleg simán el tudnám képzelni az életem enélkül, de ugye hallani ilyeneket, hogy egy nő ettől lesz igazi nő, ettől teljesedik ki, vagy hogy később nagyon megbánta, stb.Van erre ellenpélda is?


2014. febr. 18. 16:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

16:42 hidd el, rengeteg ember van aki megbánja, különben honnan lenne az a sok borzalmas család? Sokan egyenesen megis mondják a gyereknek, hogy "bárcsak ne szültelek volna meg". Normális szülő ilyet nem mond, akkor sem ha mérges.

Ja és ha már a könyvnél tartunk, arról is van könyv, hogy megbánták a gyerekszülést, csak ebbe az országba nem ért el! :)

2014. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán gondoltam fiatalon gyerekre, nem tudtam hogy kell-e nekem, persze lett 3 :) de szerintem lehet teljes az élet akár gyerek nélkül is, mindenkinek más a jó...nem hiszem hogy ettől lettem amúgy igazi nő, inkább takarítógép vagyok, de szeretem őket és jól van ez így :))
2014. febr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!