Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök anyóstól. Hogyan...

Megőrülök anyóstól. Hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés
Muszáj volt páromhoz költöznöm a baba miatt és a munkahelye miatt,csak az a gond,hogy anyjáékkal együtt kell élnem.Após iszik,anyós idegesít.Már reggel 7-kor benn ül a szobánkban és csak van.Magánéletünk alig van,csak úgy beront a szobába és a fiát és apóst szídja.Annyira vágyom egy kis nyugalomra,pihenésre.Kisfiam két hónapos és szeretném egyedül viselni gondját.kell egy nap,mikor csak én,a párom és a kisfiunk.Mikor hazamegyünk 1-2 napra,sírva jövök ide vissza,mert már lassan úgy érzem kikészülök,falun lakunk,itt nincs semmi,se barátnőm,senki.
2009. dec. 7. 13:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal fenyeget, hogy ő elválik???

Húúú, de megijedtetek gondolom...

2009. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Figyu,ha van hova mennetek akkor miért vagytok még ott?

Neked pihi kell és nyugalom na és persze a csemetédnek is!Nekem is van egy 3,5hós babám és mi is anyóssal élünk!Nem a legtutibb,de sajna mi nem tudunk egyenlöre máshova menni igy marad az hogy nyelek!mivel te vagy otthon velük egész nap igy neked kell elviselned az egészet amit nem muszály!Nem tudja magát áthelyeztetni?inkább menjetek és az,h ő el akar válni apósodtól ahhoz neked mi közöd?Nehogy már a te lelkeden száradjon,ha ők szét mennek,mert ti eljötök?ez baromság....felnött emberek ahogy ti is és ez igy nem jó,változtass

2009. dec. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki jövőre lesz albérlet támogatás a honvédségnél,így sikerül lelépnünk.A gyereket beadom 1 évesen bölcsibe és melózom én is.:) Remélem sikerűlni fog! Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 8. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!