Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök anyóstól. Hogyan...

Megőrülök anyóstól. Hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés
Muszáj volt páromhoz költöznöm a baba miatt és a munkahelye miatt,csak az a gond,hogy anyjáékkal együtt kell élnem.Após iszik,anyós idegesít.Már reggel 7-kor benn ül a szobánkban és csak van.Magánéletünk alig van,csak úgy beront a szobába és a fiát és apóst szídja.Annyira vágyom egy kis nyugalomra,pihenésre.Kisfiam két hónapos és szeretném egyedül viselni gondját.kell egy nap,mikor csak én,a párom és a kisfiunk.Mikor hazamegyünk 1-2 napra,sírva jövök ide vissza,mert már lassan úgy érzem kikészülök,falun lakunk,itt nincs semmi,se barátnőm,senki.
2009. dec. 7. 13:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Miután az ő házukba költöztél, ezt vállaltad. Próbáld meg szépen megbeszélni vele, ha valami probléma van, mást nem tehetsz. Örülj neki, hogy megengedte, hogy náluk lakj és nem kényszerültetek albérletbe menni.
2009. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy külön szobában éltek, gondolom én. Ha jól értem, akkor az anyósod kopogás nélkül benyit reggel hétkor, vagy bármilyen időpontban amikor neki jó???

Van az ajtóban kulcs, be tudod zárni? Talán ez egy lehetőség.

2009. dec. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire kikeszit, beszelj a paroddal es talaljatok megoldast, hogy elkoltozhessetek. Akar a te szuleidhez, vagy inkabb alberlet. Ha ez sokaig nem valtozik, ramegy a hazassagotok, vagy a te szemelyiseged serul veglegesen. Ne hagyd magad kikesziteni. Esetleg ird le az anyagi helyzeteteket, hogy merre lehetne lepni. En inkabb kenyeren es vizen elnek, mint hogy a nyugalmamat feladjam. Az mindennel tobbet er.
2009. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Manócska'90 ***** válasza:
100%

Nem értem néhány ember gondolkodását. Sok anyóshoz odaköltözős kérdésben a válaszok nagyrészében az van, h örülj, h megengedte, h ott lakj, akkor mit panaszkodsz, a neved kuss. Kb így, de van, aki majdnem szó szerint így fogalmaz.


Sztem ez nem helyes. Mi lenne a világgal, ha nem segítenénk egymásnak? És ha már megengedte, hogy ott lakjon, akkor innentől kezdve Ő egy senki, egy sz**, aki csak más nyakán elősködik, úgyhogy beleszólása semmibe nincs? Hát milyen ember az ilyen? Attól, hogy így vagy úgy segítünk vkinek, akkor miért kéne ezért büntetni?


Mindenkinek joga van normális élethez, és ha a szükség úgy hozta, hogy az anyóshoz kellett költözni, akkor ez van, attól még ember és nem kell, hogy mások kénye-kedvének legyen kiszolgáltatva!


Kérdezőnek: a pároddal beszéltél már erről. Bár sztem már biztosan. Nem tudna esteleg Ő beszélni az édesanyjával, hogy ez így nektek nem igazán jó. Ha meg a reakció az, hogy örüljetek, hogy ott lakhattok, nevetek kuss, akkor bármilyen más megoldás jobb ennél! A sok feszültség a kicsinek sem tesz jót! (Bár még nem vagyok anyuka.) 19/L

2009. dec. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Manócska'90 ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi: néhány helyre értelem szerint kérdőjel kell, most nézem, h pont ment.
2009. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem te vagy Szoboszlóról ? Mert barátnőm pont ilyen helyzetben van.
2009. dec. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy Veszprémben katona,de én Tapolcán laktam.Mi mehetnénk oda lakni,mert anyám odaadná a lakást, ő úgyis elköltözött a párjával és az öcsémmel.Viszont azért lakunk most Hajmáskéren,mert Tapolca közelében nem tud katonaként elhelyezkedni.Munkahelyet meg nem szeretnénk váltani,mert ez nagyon jó,fix munkahely.
2009. dec. 7. 13:57
 8/13 A kérdező kommentje:
Viszont ha mondjuk anyósnak,hogy el szeretnénk költözni,akkor meg fenyeget minket,hogy elválik apóstól és elmegy albérletbe.
2009. dec. 7. 13:58
 9/13 Manócska'90 ***** válasza:
100%
Ő ezzel mit fenyegtőzik? Semmi közötök úgymond ahhoz, h Ő hova akar költözni. Jó, persze, a férjed szülei, de akkor is. Nem akarok látatlanba senkit elítélni, de úgy tűnik anyósodnak kell a normális társaság az alkoholista férje mellett és emiatt full önzővé vált. De mégegyszer kiemelem, nem áll szándékomban senki felett ítélkezni, úgyhogy visszaszívom, ha nincs igazam. 19/L
2009. dec. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda mész ahová akarsz, anyóstól, apóstól függetlenül. Számodra első a pici családod. Jó hely a katonaság, biztos jövedelem, én csak tudom a párom is ott dolgozik. Én nem azzal foglalkoznék mit akar az anyós, hanem azzal mit akarok én.
2009. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!