Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

A vezetéknév a Balogh.

Ezek a nevek jöttek szóba: Vanessza, Petra , Bianka , Vivien, Rebeka


Melyik tetszik ezek közül a legjobban? Vagy tudtok esetleg mást ami jól hangzik?

Párom a Petra és a Rebeka felé húz nagyon, én inkább a Vivien vagy a Bianka felé,de a Vanessza is tetszik, ám általában azt a romák adják a gyermekeiknek, mi pedig magyarok vagyunk.


2014. jan. 25. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
Csoporttársam Balogh Brigitta, nekem nagyon tetszik a neve. Az általad felsorolt nevek közül pedig a Bianka tetszik legjobban, főleg a BB csengése miatt. :)
2014. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
53%

Vivien, Rebeka nálam nagy kedvenc (de sajnos a családban már mind foglalt:(


Bianka, szerintem bután hangzik a vezetéknévvel..

Vanessza...valamiért nagyon nem szeretem ezt a nevet...sokan azt mondják romás, mint te is írtad...sztem önmagában nem, csak szimplán nem tetszik, de a Balog vezetéknévvel tényleg romásan hangzik (bocsii)


Petra, nem szeretem ezt a nevet, de a vezetéknévhez nem tetszik...


tehát :

Vivien, vagy Rebeka, szerintem a Vivien szebben hangzik a vezetéknévvel....

2014. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%

11


nekem pont a BB miatt hidegrázós a Bianka


12-es

2014. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

A Rebeka nagyon tetszik, de elfogult vagyok, mivel a húgomat is így hívják, így akarva-akaratlanul is pozitív érzésem van a névvel kapcsolatban.

A Vivien és a Petra is szépek, a Bianka nálam a "futottak még" kategóriába esik, a Vanessza viszont kimondottan taszít.

2014. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a Balogh vezetéknévvel ezek közül a Vivien hangzik legjobban, bár a Petra is szép név.
2014. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%
12-es vagyok... a Petra a vez névhez tetszik amúgy nem.. bénán írtam
2014. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
100%
nálam a Balogh Vivien a nyerő!! Szép a Rebeka is! De ez a te Döntésed ne mi befolyásoljunk téged!
2014. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
78%
Szerintem a Vivien menne hozzá a legjobban, mert a Balogh magánhangzói olyan "komorak", mélyek, vagy nem tudom hogy mondjam :) és a Vivien magánhangzói "vidámabbak", ez kompenzálná a Baloghot.
2014. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
68%
Csak a Vanesszát felejtsd el ... borzasztó -.- !
2014. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

A

Balogh vezetéknévhez szerintem a Barbara illik.Igy lesz dallamos a vége.

2014. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!