Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a lánynevekről?

Figyelt kérdés

Imola, Nanda, Orsolya, Tália, Zelda, Aisah?

Mindegyikről egy véleményt légyszi.


A férjem listáján fordultak elő ezek a nevek, és én némelyiken kicsit nagyot néztem. Nem tudom eldönteni, hogy tetszenek-e :D


2012. szept. 30. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Imola: hm, furcsa, de nem olyan rossz

Nanda: furcsa, kicsit a "randa" szóra emlékeztet

Orsolya: így nem tetszik, de a becézése (Orsi) jó

Tália: Áhh, szappanopera...

Zelda: ez tetszik, de akkor már a hasonló hangzású Gerda jobb

Aisah: nagyon idegen nekem

2012. szept. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Imola: Volt egy ismerősöm, így egy hülye, tök buta nő jut eszembe :)

Nanda: érdekes

Orsolya: szép szép de nem a legszebb

Tália: Nem tetszik

Zelda: ez olyan különleges....nem rossz tetszik

Aisah: ez is tetszik nekem

2012. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Imola: ismertem egy Imolát, stréber, koravén, besavanyodott csaj volt, nem tudok elvonatkoztatni


Nanda: idegen, nem tetszik kiejtve sem


Orsolya: ez a másik véglet, túl hétköznapi, bár a listáról talán ezen az egyen gondolkodnék el, adjam-e a lányomnak


Tália: egy puccos kokottra vagy kerítőnőre asszociálok


Zelda: vénasszonyos


Aisah: nagyon idegen a hangzása, nem tetszik

2012. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Imola: nem tetszik, nem tudom elképzelni, hogy lehet becézni. Imi, Mola

Nanda: tetszik, de nagyon különleges, mindenki 100x fog visszakérdezni, hogy mi is a név, és hogy kisfiú vagy kislány

Orsolya: nem tetszik, ismertem egy ilyen nevű lányt, és nem volt szimpatikus

Tália: tényleg szappanoperás

Zelda: egyáltalán nem tetszik

Aisah: ez tetszik, de ez is 100x fogják megkérdezni, hogy jól hallották-e, és ugyanennyiszer kell majd lebetűzni a nevet.


Ha ezek közül kéne választani, az Aisah lenne a nyerő.


Jó babavárást! :-)

2012. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az Orsolya szép,a többi katasztrófa
2012. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Imola: ismerek felnőttet és gyerekeket is ezzel a névvel, érdekes módon mindenki szőke és kicsit furcsa, távolságtartó, nem túl barátságos/barátkozós.

Nanda: nem tetszik, furcsa a hangzása.

Orsolya: 20-30-as korosztályban felénk elég gyakori, az Orsi tetszik, de Orsolyaként túl komoly. Ursula jut eszembe róla a Dr. Bubó filmből.

Tália: tetszik!

Zelda: ez is tetszik, Zelmát ismerek egy kislányt.

Aisah: úgy tudtam, Mo-on csak Aisa-ként lehet anyakönyvezni. Nem tetszik, túl sok benne a magánhangzó.

2012. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebből a Tália tetszik. Az Aisah gondolom elírás az Aisha helyett, ezt itthon valószínűleg Aisaként lehet bejegyeztetni, ez is tetszik.
2012. okt. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Imola, nekem nagyon tetszik, Mollinak nevezném, de sajnos I-re végződik a vezetéknevünk, ezért elvetettük, ritka, de nem annyira idegen, hogy folyton magyarázni kelljen (nekem ez is számított a névadásnál), Orsolya- eddig csupa szimpatikus Orsival találkoztam, mind 20-30-as korosztály, ha figyelném a nevek gyakoriságát és számítana hogy mostanában ne legyen gyakori, adnám.Zelda-még belefér kategória.

Nanda, Tália, Aisah- mind annyira idegen, hogy nem tudok velük mit kezdeni, azt gondolnám az a szülő, aki ezt adja, flancolni akar. Aisaht ha jól tudom így lehet Magyarországon adni: Aisa, vagy Ajsa, egyik formában sem tetszik.

2012. okt. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!