Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a nevekről? Mind adható!

Figyelt kérdés

Krisztabell

Adelgund

Azucséna

Skolasztika

Dezideráta

Adolfina

Agnabella

Baucisz

Baranka

Árpádina

Domicella

Epifánia


De még sorolhatnám.

Forrás: [link]


2012. szept. 27. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
No comment...
2012. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szuper!

De nem szívesen lennék a helyében annak akinek ezeket a neveket szánják!:(

Krisztabell még elfogadható, na de a többi.....

2012. szept. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát elég érdekes nevek én is különleges néven gondolkodom a kisbabámnak de ezek túl érdekesek:-)
2012. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Adolfináról el sem mondom mi jutott eszembe.

De ezeket adják is? Mert oké, hogy lehet de ki az aki ilyen nevet add a gyerekének. A felsoroltak nagy részénél az sem tudom eldönteni, hogy lány vagy fiú név.

2012. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Biztos az igények alakítjákl ezt a listát. Itt is naponta felbukkan legalább egy olyan kérdés, hogy valami különleges nevet szeretnék adni a gyerekemnek... Eléggé tág az a fogalom, hogy kinek mit jelent a különleges név. Változik ez a lista folyamatosan, mert pár éve mi azon röhögtünk, hogy mi alapján lett az Eső lány a Felhő pedig fiú név és most egyik nevet sem találom a listában.
2012. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ez mind női. Nyilván legalább 1-1 van ilyen névvel, máskülönben miért lenne bejegyezve?
2012. szept. 27. 20:14
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Ami még elviselhető nekem: Krisztabell, Angabella, Baranka, Árpádina, és Domicella. A többi szörnyű :D

De ha neked tetszenek, ne tántorítson el senki. Csak gondolj arra, hogy jó lesz-e ez a kislányodnak :)

2012. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Jaj, nem vagyok terhes. 17 évesen elég korai lenne. :D

Csak olvasgattam az adható neveket és kicsit megdöbbentem.

2012. szept. 27. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Legvégső esetben, ha csak ezek közül lehetne választani, akkor a Krisztabell még belefér, bár én nem vagyok a szokatlan hangzású nevek nagy barátja. A többit semmiképpen. Jobban szeretem annál a gyerekemet, minthogy egy életre kitoljak vele.
2012. szept. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes. Én soha nem adnám ezeket a gyerekeimnek. De hosszú lesz a sor a jövőben a hivatalokban,mire mindenki lebetűzi a nevét, amikor ügyeket intéz...
2012. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!