Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti családotok milyen dolgoko...

A ti családotok milyen dolgokon próbál spórolni?

Figyelt kérdés

Sajnos mi nagyon rosszul élünk, négyen kb. egy fizetésből.

Kétnaponta fürdünk, általában csak hétvégente szoktunk meleg ételt enni (hét közben inkább szendvicset, néha esetleg bejön valami mákostészta vagy paprikáskrumpli), a tanuláshoz csak ceruzát használunk (mert a toll gyorsabban kopik), általában 3-4 havonta cserélünk ágyneműt, hogy ritkán kelljen kimosni (mert mindenkinek csak kettő van), általában igyekszünk mindent még világosban megcsinálni, hogy ne kelljen a lámpát égetni este.


Tudom, hogy szánalmas, de mi már eljutottunk odáig, hogy mindenen spórolni kell :/ Az internet is csak azért van, mert kell az egyetlen kereső munkájához és a tanuláshoz.


2014. jan. 6. 17:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%
Én kollégiumban lakom havi 9000 Ft-ért (javaslom neked is ezt a megoldást, tanulj tovább). Kaját úgy szoktam rendelni, napi 1000 forintot költök rá átlagosan. Havi 1-2 ruhát tudok venni. Havi 40-45 ezer forint megy el így mindenre. Szerintem nem rossz. Szülőktől nem szoktam kérni pénzt, ha kedvem van, dolgozok.:) Jól megélek így.
2014. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
utolso,- ez hol sporolás?
2014. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!